Kontrakt

Wydawnictwo: Frontline Music
kasa kasowski kontrakt
Zenon

"Kontrakt" to pierwsza powieść Krzysztofa Kasowskiego, muzyka, który dał się poznać jako autor przebojów Maczo czy Piękniejsza. To pierwsza próba opisania realiów polskiego showbusinesu. Główny bohater to początkujący wokalista, który w połowie lat 90 tych podpisuje umowę z dużą firmą fonograficzną. Zgadza się na wszystkie warunki. Zostaje 'produktem' firmy fonograficznej. Nagrywa płytę i jego życie diametralnie się zmienia. Staje się sławny, zaczyna zarabiać, rzuca się w wir niekończących się imprez oraz bankietów. Płaci jednak za to wysoką cenę. Eksploatowany nadmiernie przez firmę płytową wypala się i popada w nałogi. Rujnuje sobie życie prywatne a jego kariera się załamuje. Kiedy myśli, że wszystko już stracone, odbiera tajemniczy telefon…Z książki możemy dowiecieć się, jakie mechanizmy rządzą tym światem, ale autor twierdzi, że "wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest niezamierzone i przypadkowe"

źródło opisu: Frontline Music

źródło okładki: Frontline Music