W rytmie marzeń

Tłumaczenie: Urszula Woźniakowska
Seria: Zaczytaj się
Wydawnictwo: Znak Literanova
Ag2S

Bądź sobą, kochaj i tańcz Deirdre nie ma czasu na marzenia. Jest asystentką swojego sławnego starszego brata. Od rana do nocy organizuje mu życie, zapominając o własnym. Do czasu. Kiedy po kłótni w pracy na dodatek rzuca ją chłopak, Deirdre postanawia wreszcie zrobić coś dla siebie. Jej odważna decyzja zaskakuje wszystkich: zatańczy w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Czy w tańcu odnajdzie...

Bądź sobą, kochaj i tańcz

Czy w tańcu odnajdzie życiową pasję? Czy nagrodą za odwagę będzie miłość?

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3721,W-rytmie-marzen

W tym przypadku nie wiedziałam kompletnie na co się porywam ;) blurba nie przeczytałam, nawet na oceny na żadnym portalu nie spojrzałam ;) gdybym to zrobiła wiedziałabym chociaż że jest to chich-lit. I tu chwilę pomarudzę, ale to marudzenie wynika z mojej winy ;) ostatnio siedziałam w nieromansowej fantastyce i zachciało mi się czegoś już z romansem. Więc W rytmie marzeń pod tym względem mnie odrobinę rozczarowało. Ale to moja wina, bo wybrałam książkę w takim a nie innym czasie ;)

Ale dobrze przejdźmy do oceny właściwej.
Mamy do czynienia z bohaterką która nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Zawsze w cieniu swojej rodziny, zawsze na końcu, czuje się nieatrakcyjna i niespełniona. Taka szara przyduszona mysz. Nie dziwię się, z taką rodziną… Rodzinę ma koszmarną. Rodzice jak dla siebie i rodzeństwa Deridee są bardzo w porządku tak ją traktują jak piąte koło u wozu. Siostry nią pomiatają, brat wyzyskuje. Nie dziwię się że dziewczyna nie ma zbyt wysokiej samooceny.
Jednak wydarza...

beataj | 2014-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2014

Lekkie czytadełko na jedno popołudnie. Niestety, trzeba przebrnąć przez początek ;-)

młoda_pisarka | 2015-07-05
Przeczytana: 03 lipca 2015

WYTAŃCZYĆ MARZENIA...

Deirde od zawsze żyje w cieniu swojego sławnego brata Taga - najjaśniejszej gwiazdy w rodzinie. Kiedy pewnego dnia do kobiety dociera, że musi wreszcie stanąć na swoje, a nie cały czas poświęcać się bratu, podejmuje decyzję, która na długo odmieni jej życie. Spontanicznie Deirde zgłasza się do programu "Taniec z gwiazdami".

Czy uda jej się odnaleźć w sobie pasję i zapoczątkuje zmiany, które wyjdą jej na dobre?

Książka jest słaba, naprawdę bardzo słaba. A ten tydzień przyniósł mi niemal same literackie rozczarowania. Okładka zapowiada porywającą i roztańczoną przygodę, a zamiast tego dostajemy trudne do przełknięcia problemy (opisane w mało zabawny sposób) kobiety w średnim wieku.

Nie polecam.

Joanna JJ | 2015-08-16
Przeczytana: 15 sierpnia 2015

Bardzo fajna opowieść o kobiecie z kompleksami i brakiem własnego życia.... Aż tu nagle.... :)

diunam | 2015-01-04
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 04 stycznia 2015

Po wspaniałych "lawendowych dziewczynach" i całkiem sympatycznej lekturze "Siedmiu kroków do szczęścia" przyszła kolej na "W rytmie marzeń". I tu wielkie rozczarowanie. Fabuła mało wciągająca za to mocno naciągana. Nie polecam.

LoVeandHoPe | 2014-06-15
Przeczytana: 15 maja 2013

Przeczytalam ja w zeszlym roku. Dopiero wczoraj,kiedy przegladalam stoiska z ksiazkami w jakims markecie i natrafilam na powiesc " W rytmie marzeń", uswiadomilam sobie,ze nie dodalam jej do mojej biblioteczki. Nie rozumiem dlaczego. Kiedy dotknelam okladki, wszystkie uczucia odzyly.
Ogolnie powiesc jest o kobiecie,ktora ma dosc swojego zycia, uwaza je za nudne. Pracuje dla swojego brata, zajmuje sie tylko praca, nie ma szczescia w milosci, gdyz po prostu nie ma na nia czasu. Pewnego dnia uswiadamia sobie,ze musi cos zmienic w swoim zyciu.
Zapisuje sie do programu "Taniec z Gwiazdami".
Mordercze treningi, dazenie do poznania wlasnego "ja" sprawiaja,ze w bohaterce dokonuje sie wewnetrzna przemiana. Zaczyna zyc dla siebie, zaspokaja swoje potrzeby, czuje sie spelniona i szczesliwa, znajduje tez milosc.
Powiesc ciepla, lekka i momentami zabawna, idealna na leniwe popoludnia.
Polecam.

olguska | 2015-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2015

po raz kolejny początek ech przebrnęłam by później się zatopić i wciągnąć w fabułę łatwa lekka przyjemna i znów końcówka najlepsza ja bym początek wycięła a potem napisała czy ona w tym tańcu z gwiazdami wygrała bo tak naprawdę było by to ciekawsze.... Życie w cieniu sławnego brata no to miałam podobnie bo żyłam w cieniu siostry która była we wszystkim lepsza ode mnie aż w końcu i ja znalazłam swoje miejsce w życiu....

AMaj | 2014-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2014

Z początku wydała się nudna, ale w miare czytania wciągała coraz bardziej. Barwna i porywająca historia. Być może dlatego że odnalazłam w niej kawałeczek siebie samej :) Polecam

magdalena | 2015-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2015

Bardzo lekka, niewymagająca pozycja, na plażę będzie pasować idealnie. Niezbyt wciąga, trochę lepiej robi się w okolicach połowy książki. Niestety dość przewidywalna historia.

Paulina | 2014-03-18
Przeczytana: 18 marca 2014

Lekka na nudne popołudnie. Co mi się nie podobało to dialogi głównej bohaterki z rodzeństwem.