W pełni lata

Seria: Zaczytaj się
Wydawnictwo: Znak Literanova
literatura piękna
Ag2S

Wciągająca intryga, urocza bohaterka i kilka świetnych porad, jak zrobić idealny makijaż. Bella, utalentowana stylistka i kosmetyczka, pracuje w rodzinnym salonie piękności. Jednak kiedy jej były mąż wiąże się z jej przyrodnią siostrą, Bella postanawia, że czas na zmiany. Planuje rozkręcić własny biznes. Pomaga jej w tym przystojny Sean. I choć zgodnie twierdzą, że łączą ich tylko interesy,...

Bella, utalentowana stylistka i kosmetyczka, pracuje w rodzinnym salonie piękności. Jednak kiedy jej były mąż wiąże się z jej przyrodnią siostrą, Bella postanawia, że czas na zmiany. Planuje rozkręcić własny biznes. Pomaga jej w tym przystojny Sean. I choć zgodnie twierdzą, że łączą ich tylko interesy, to w głębi serca oboje czują zupełnie inaczej...

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3754,W-pelni-lata

ania_879 | 2019-01-12
Przeczytana: 11 stycznia 2019

Na zabicie czasu nawet ok ale żeby jakoś bardzo zachwycala i wciagala to jednak nie

czep-czep | 2018-07-09
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 09 lipca 2018

Bardzo przeciętna książka. Mnie nie porwała.

madu6 | 2016-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2016

Rozczarowanie. Po tej książce spodziewałam się zupełnie czego innego. A tu tak naprawdę oprócz wszechobecnych nazw kosmetyków (głównie ton wszelkiej maści szminek) nie ma nic.... Zmęczyłam, czekając z utęsknieniem na ostatnią kartkę.

Przychodzę dziś do Was z recenzją książki, która kompletnie nie pasuje do pochmurnych, deszczowych dni, ale jest na nie prawie idealna. Dostałam ją od zaprzyjaźnionej blogerki Adrianny z Tajemnicze książki, do której zapraszam Was już teraz, klikając TUTAJ otworzy się Wam druga karta z jej blogiem. A więc. Sporo czasu leżała na mojej półce, kiedy wyciągnęłam ją wyżej, do tych, które aktualnie czytam, bądź są w stosie do przeczytania w najbliższym czasie. Nie wiedziałam, czego się po niej kompletnie spodziewać, więc była to dla mnie nie lada gratka.

Claire Cook – urodziła się w Aleksandrii w stanie Wirginia. Ma siedmioro rodzeństwa. Swoją pierwsza powieść pisała w samochodzie czekając na powrót córki z pływalni. Jej powieść Facet z ogłoszenia – został zekranizowany. Obecnie mieszka z mężem i psem w Massachusetts.

Claire Cook – W pełni lata

Bella – stylistka, kosmetyczka – ma to we krwi. Jednak nie spodziewała się, że Craig – jej były mąż, którego nadal darzy uczuciem zwiąże się...

koszałekopałek | 2016-08-30

„W pełni lata” Claire Cook
Lekka książka na wakacyjny dzień. Główna bohaterka Bela rozwiedziona makijażystka postanawia już więcej nie tracić czasu na żadnego mężczyznę. Oczywiście od razu poznaje przystojnego interesującego Seana Rayana, który proponuje jej stworzenia własnego zestawu do makijażu.
Oprócz głównej bohaterki czytelnik poznaje jej liczną rodzinę, również rozwiedzionych rodziców, rodzone i przyrodnie rodzeństwo. Wszyscy (poza matką) pracują w salonie, którego założycielem jest wspólny ojciec - zafascynowany włoską kulturą - Lucky. Jedna z przyrodnich sióstr jest zresztą obecną kochanką byłego męża Beli.
Książka z cyklu „lekkich miłych i przyjemnych”. Opowiastka o dojrzewającym romansie, któremu na drodze stają różne przeciwności losu, a w tle wiele porad dotyczących makijażu.
Lektura jak znalazł na deszczowy dzień latem.

Carmen | 2016-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2016

Moim zdaniem książka przegadana. Męczyłam się bardzo, żeby dotrwać do końca. Historia schematyczna, łatwo domyśleć się zakończenia.

eva44 | 2016-07-04
Przeczytana: 05 lipca 2016

Lekka, zabawna nic dodać.

Charlie1608 | 2015-12-30
Na półkach: Przeczytane, Romanse, Harlequiny
Przeczytana: 30 grudnia 2015

Książka, która oprócz dobrego podejścia do makijażu i opisu dość szalonej rodzinki, intrygi z udziałem najbardziej kolorowego psa świata, jest lekka, łatwa i przyjemna.
Nie ma w sobie nic, co by sprawiło, że chciałabym ja przeczytać drugi raz, aczkolwiek raz przeczytana daje miłego kopa.

Nie do końca przypadła mi do gustu - jeżeli chodzi o tolerancyjność to jest wspaniała, jeżeli chodzi o kosmetyki - to jest genialna, jeżeli natomiast chodzi o romans to jest strasznie słaba.

Książka przypomina typowy harlequin, aczkolwiek bez rewelacji.

Dałam jej 5/10, bo czasem mnie bawiła, ale polecam tylko tym, którzy akurat nic nie robią i mają czas na takie luźne klimaty.

Ewelina | 2015-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2015

Fajna i lekka książka, przyjemnie się czyta. Opowiada historię Belli, która jest córką człowieka, który uważa się za Włocha i miał już trzy żony, a z każdą kilka dzieci. Bella ma dwoje rodzeństwa (zwykłego) i kilkoro przyrodniego, w tym Sophię, która jak się okazało, ma romans z mężem Belli (w zasadzie byłym mężem). Kobieta jest wściekła zarówno na swojego byłego męża, jak i przyrodnią siostrę, której nie potrafi wybaczyć. Co gorsza, cała jej rodzina pracuje w salonach fryzjerskich, które założył ojciec, więc trudno Belli unikać spotkań z Sophią.
Bella ma dosyć mężczyzn, ale coś się zmienia, gdy poznaje Seana Ryana. Mimo, iż facet jest bardzo przystojny, Bella nie ułatwia mu zadania i jest wobec niego opryskliwa.
Po kilku wydarzeniach i spędzonych ze sobą godzinach między Bellą a Seanem prawie dochodzi do pocałunku lecz przeszkadza im w tym były mąż Belli.
Jak rozwinie się znajomość Belli i Seana? Co się wydarzy, gdy Bella dowie się, że mężczyzna jest jednym z inwestorów...

Oliksa | 2015-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2015

W porównaniu z poprzednią książką tej autorki nie powaliła mnie nie kolana. Jednak jest to lekka lektura, faktycznie można dowiedzieć się kilku ciekawostek na temat makijażu, ale mam wrażenie, że książka na tyle odbiega od polskich standardów, że ciężko się z nią utożsamić (natryskowe nakładanie podkładu - kto o tym słyszał? ja niestety nie...).