Pokonaj słabość w sobie

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Czy człowiek XXI wieku autentycznie jest całkowicie wolny? Jak sobie poradzić z samym sobą i z coraz bardziej agresywnym światem? Kogo/czego powinniśmy się obawiać? Nie ma osoby, która od czasu do czasu nie zadawałaby sobie podobnych pytań czy co gorsza nie stawałaby przed różnymi problemami całkowicie ją obezwładniającymi. Nie da się ukryć człowiek XXI wieku mimo wszystko nie jest niepokonany i nie ma lekkiego życia. Ma za to wielu groźnych wrogów strach, pychę, poczucie winy, zazdrość, małostkowość, zwątpienie. Trudno z nimi walczyć, ale bez wątpienia warto! Przekonuje o tym Phil Weaver w swym niezwykle przejmującym przewodniku dla wszystkich zagubionych. Na podstawie własnych porażek i sukcesów pokazuje nam, jak pokonać przeszkody pojawiające się każdego dnia, jak osiągać założone cele, podążać naprzód, pracować nad sobą, aby przetrwać. Jeśli zatem szukasz wskazówek czy impulsu do podjęcia codziennej walki z problemami, zajrzyj do Pokonaj słabość w sobie!