Okładka książki Encyklopedia polskiej psychodelii. Od Mickiewicza do Masłowskiej, od Witkacego do street artu Kamil Sipowicz
Kamil Sipowicz Wydawnictwo: Krytyka Polityczna nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Krytyka Polityczna
2013-04-01
2013-04-01
kontrkultura narkotyki psychodeliki

Wielu pod wpływem

Książka przeze mnie uwielbiana, szkoda tylko że nie mogę jej zakupić. Dorwałam ją w bibliotece uniwersyteckiej. Wrażenia niesamowite, bardzo rozjaśniła mi poglądy. Autor podszedł do tematu niesamowicie profesjonalnie, naukowo ale z dozą luzu co umila czytanie.
No i okładka... cudo.
Książka trafia do ulubionych, pewnie jeszcze nie raz do niej wrócę

No i okładka... cudo.
Książka trafia do ulubionych, pewnie jeszcze nie raz do niej wrócę

Właśnie takiego czegoś szukałam na potwierdzenie własnych tez związanych z religijnością i jej "cudami" a substancjami psychodelicznymi. Bardzo fajnie i konkretnie wyjaśnione.

Któtsze wiersze, więcej treści i byłaby idealna. Ciekawa jeśli kogoś interesuje tematyka psychodelików.

Bardzo fajny rekwizyt na tripa.

Bardzo fajny rekwizyt na tripa.

• Sztuka
  • Literaturoznawstwo