Magia chaosu

8388922084
Chaos, Magia, Okultyzm
popularnonaukowa
foexfoe

Czym jest chaos? Stanem bezładu czy ukrytym porządkiem świata? Najnowszym trendem mody czy odwieczną cechą nieustannie zmieniającego się życia? W Magii chaosu Phil Hine, jeden z najwybitniejszych reprezentantów paradygmatu chaosu, traktuje chaos jako matrycę możliwości, w której odciska się ludzki los oraz przedstawia metody i techniki, przy pomocy których można wieść bardziej twórcze, pełne fantazji życie.

Magia chaosu to pionierskie dzieło, prezentujące jeden z najprężniej rozwijających się nurtów we współczesnych praktykach rozwoju wewnętrznego. Nowatorskie wprowadzenie w techniki wykorzystujące najnowsze odkrycia w psychologii, naukach społecznych i fizyce dla rozwoju znajdujących się w każdym człowieku mocy, które w dawnych czasach były znane jedynie nielicznym adeptom okultyzmu.

źródło opisu: http://sklep.okultura.pl/

źródło okładki: http://sklep.okultura.pl/

Wilcza | 2012-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2012

Pierwsza połowa książki jest wręcz genialna w moim odczuciu. Ogólne kwestie magii poruszone w prosty, rzetelny sposób. Wiele tam zwięzłych odpowiedzi na częste wątpliwości i wiele spraw, o których sama myślałam, ale nie potrafiłabym ich ująć w tak zgrabne słowa.
Jednak i dalsza część obfituje w wiele ciekawych uwag.

Obowiązkowa pozycja dla każdego zainteresowanego tematem magii chaosu.

She-wolf | 2016-09-22
Driada | 2016-08-29