Choroba afektywna dwubiegunowa - scenariusze rozwiązań

Wydawnictwo: ITEM Publishing
zdrowie, medycyna
wildfemale

Nowa książka eksperta od zaburzeń afektywnych. Zawiera wiele opisów przypadków. Co cenne, nie tylko takich, które skończyły dobrze i z sukcesem dla lekarza prowadzącego.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Marago | 2018-03-05
Przeczytana: 05 marca 2018

"Choroba afektywna dwubiegunowa - scenariusze rozwiązań" to książka autorstwa profesora Łukasza Święcickiego. Wyśmienita. Pozwala szerzej spojrzeć na to schorzenie psychiczne. Autor przytacza liczne przykłady pracy z pacjentami, co tę interesującą książkę czyni jeszcze ciekawszą.

Czym jest mania, czym jest depresja lub oba te stany połączone (sic!), jaką stosuje się terapię, tego dowiecie się z tej niewielkich rozmiarów książki. Polecam specjalistom, studentom, chorym i osobom, które ich wspierają. Warto

wildfemale | 2013-03-13
Przeczytana: 12 marca 2013

Bardzo informatywna, lekko napisana i aktualna książka.
Lektura może tylko poszerzyć horyzonty.