Depresja. Instrukcja obsługi

zdrowie, medycyna
ITEM Publishing
2018-01-01
2018-01-01

Wielki plus za wiadomości z praktyki lekarza psychiatry, a nie kolejny zestaw podręcznikowych powtórzeń.

Książka w prosty sposób opisuje (tak przecież złożony) problem depresji - uczy, jak ją rozpoznawać i leczyć. Poradnik, który przyda się nie tylko lekarzom chcącym pogłębić swoją wiedzę z zakresu psychiatrii.

Prof. Święcicki jak zwykle w jak najlepszej formie. Na 100 stronach zawarł tyle przydatnych rzeczy, których inni na 400 nie zmieszczą. Książka przydatna głównie dla lekarzy rodzinnych, ale i psychiatra zajrzy z przyjemnością.

• Z biblioteki :)
  • Chcę w prezencie/ Chcę kupić