Zgłosuj na książki roku 2017

Otucha zmienia wszystko. Błogosław i bądź błogosławiony

Tłumaczenie: Dariusz Bakalarz
Wydawnictwo: Logos
Encouragement Changes Everything. Bless and Be Blessed
9788386941933
poradniki
Eliszeba

Otucha stanowi niezbędny składnik potrzebny do rozwoju pozytywnego nastawienia i udoskonalania życia. Korzysta z niej zarówno ten, który ją otrzymuje , jak i ten kto jej dodaje. John Maxwell przedstawia praktyczne porady na temat skutecznego podnoszenia na duchu, które zmienia rodziny, kościoły, zespoły i pojedyncze osoby. Dzięki niemu stają się zdrowsze, szczęśliwsze i pewniejsze. Ta...

Ta książka pomaga ocenić i rozwijać relacje między ludźmi.

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: http://logos.warszawa.pl/ksiazki/86-otucha-zmienia-wszystko.html

Selene | 2017-10-18
Przeczytana: 18 października 2017