Największa tajemnica ludzkości

Okładka książki Relax nr 45 Andy Belanger, Frank Bello, Wojciech Bem, Artur Biernacki, Wojciech Cichoń, Artur Grzenda, Hermann Huppen, Tomasz Jeruszka, Sławomir Kiełbus, Maciej Kisiel, Andrzej Łaski, Andrzej Pilipiuk, Jacek Skrzydlewski, Karol Weber, Łukasz Zabdyr
Relax nr 45 Andy Belanger, Fran...
Okładka książki Relax nr 44 Brian Azzarello, Wojciech Bem, Artur Biernacki, Wojciech Cichoń, Alfonso Font, Andrzej Graniak, Mikołaj Graniak, Artur Grzenda, Daniel Grzeszkiewicz, Scoot Ian, Tomasz Jeruszka, Dave Johnson, Sławomir Kiełbus, Maciej Kisiel, Zbigniew Larwa, Andrzej Łaski, Andrzej Pilipiuk, Karol Weber, Chris Weston, Łukasz Zabdyr
Relax nr 44 Brian Azzarello, Wo...

Okładka książki Małodobry Kamil C. Alster, Mateusz Bandurski, Eugeniusz Dębski, Jarosław Grzędowicz, Tomasz Kołodziejczak, Jacek Komuda, Maja Lidia Kossakowska, Jacek Piekara, Andrzej Pilipiuk, Hubert Spandowski, Szczepan Twardoch
Małodobry Kamil C. Alster, Ma...
Okładka książki A.D.XIII, tom 2 Jakub Ćwiek, Janusz Cyran, Cezary Frąc, Anna Kańtoch, Krzysztof Kochański, Maja Lidia Kossakowska, Eva Mroczek, Łukasz Orbitowski, Jacek Piekara, Andrzej Pilipiuk, Krzysztof Piskorski
A.D.XIII, tom 2 Jakub Ćwiek, Janusz...
Okładka książki Tempus Fugit, t.2 Sebastian Imielski, Tomasz Kaczmarek, Tomasz Kołodziejczak, Maja Lidia Kossakowska, Katarzyna Kruszewska, Eva Mroczek, Romuald Pawlak, Andrzej Pilipiuk
Tempus Fugit, t.2 Sebastian Imielski,...

Książka ma potencjał o czym najlepiej świadczy fakt, że mimo iż literatura typu since-fiction nie należy do moich ulubionych to przebrnąłem przez tą powieść. Przede wszystkim dzięki temu, że pomysł na fabułę jest naprawdę ciekawy. Sam fakt, że Polacy zostają wiodącą nacją na świecie i jedynym mocarstwem na Ziemi już brzmi abstrakcyjnie. Niestety książka jednak nie jest wcale zredagowana. Za dużo wątków i zbyt chaotycznie poprowadzone. Mimo to uważam, że warto ją przeczytać choćby po to, by zobaczyć jak wygląda "goła" książka przed wydaniem, bez żadnych poprawek.

Pomysł interesujący, ale historia kompletnie mnie nie wciągnęła. Nie jestem zaskoczony, że nigdy nie została wydana...

Słabiutko. Książka jest na szczęście i nieszczęście dość krótka. Pomysł na historię jest niezły, ale autor przelatuje po wątkach dramatycznie szybko, przez co ogólny obraz wygląda jak rozmazany, napaćkany obraz. Generalnie nie polecam. Pilipiuka stać na więcej. Można z tego było zrobić naprawdę obszerną, bogatą powieść. jednak ta książka to grafomańskie popisy.

Lekko, zabawnie i przyjemnie. W końcu udało mi się sięgnąć po coś w tym roku co sprawiło mi prawdziwą radość z czytania.
Książka wzbudza zaciekawienie od pierwszych akapitów i nie puszcza do końca. Fajny pomysł i b. dobra realizacja.
Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Takie se. Warsztat średni, tematyka i pomysły niezła. Wysokie stężenie "teraz - źle, kiedyś - dobrze".

Trochę zagmatwane momentami, ale ogólnie dobra fantastyka :) w sam raz na podróż pociągiem i cały dzień w pracy :D

Ksiazka fajna do poczytania w wolne popoludnie albo w autobusie. Opisuje wyniszczenie ludzkosci I odbudowanie jej od podstaw pod wodza... Starego Prezydenta (polskiego prezydenta). Tak wogole, to Polacy przetrwali jako rasa zolta, katolicka I przestrzegajaca Kodeksu Bushido. Takie i inne kwiatki mozna znalezc w tym dziele Pilipiuka. Ksiazka napisana z przymruzeniem oka, z uniwersalnym, bardzo ''optymistycznym'' przeslaniem. Ludzie sa genialni w dazeniu do samounicestwiania. Brzmi strasznie pesymistycznie, ale wcale taka nie jest. W sumie polecam :)

Ziemia po zagładzie opanowana przez Polaków

Ziemia po zagładzie opanowana przez Polaków

Opowiadanie bardzo barwne ale dość łatwo się zagubić w tych wszystkich naukowych pojęciach. Bardzo poplątana akcja i wszystko co związane z bohaterami. Po dopisaniu jakiś 100 wyszłaby ciekawa książka. Polecam ale umiarkowanie. Dobre dla ludzi, którzy lubią poplątane akcje.

• E-booki
  • 2015
  • E-booki
  • Pilipiuk

Dodaj cytat z książki Największa tajemnica ludzkości