Największa tajemnica ludzkości

Michał

"Największa tajemnica ludzkości" napisana w 1997 roku, aczkolwiek do tej pory nie została wydana.

wojtsosna | 2018-06-29

Słabiutko. Książka jest na szczęście i nieszczęście dość krótka. Pomysł na historię jest niezły, ale autor przelatuje po wątkach dramatycznie szybko, przez co ogólny obraz wygląda jak rozmazany, napaćkany obraz. Generalnie nie polecam. Pilipiuka stać na więcej. Można z tego było zrobić naprawdę obszerną, bogatą powieść. jednak ta książka to grafomańskie popisy.

Sławomir | 2016-02-05
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 05 lutego 2016

Lekko, zabawnie i przyjemnie. W końcu udało mi się sięgnąć po coś w tym roku co sprawiło mi prawdziwą radość z czytania.
Książka wzbudza zaciekawienie od pierwszych akapitów i nie puszcza do końca. Fajny pomysł i b. dobra realizacja.
Naprawdę polecam.

baszar | 2016-01-29

Takie se. Warsztat średni, tematyka i pomysły niezła. Wysokie stężenie "teraz - źle, kiedyś - dobrze".

Agata | 2016-01-01
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2016

Trochę zagmatwane momentami, ale ogólnie dobra fantastyka :) w sam raz na podróż pociągiem i cały dzień w pracy :D

Iwona Plachta | 2015-01-12

Ksiazka fajna do poczytania w wolne popoludnie albo w autobusie. Opisuje wyniszczenie ludzkosci I odbudowanie jej od podstaw pod wodza... Starego Prezydenta (polskiego prezydenta). Tak wogole, to Polacy przetrwali jako rasa zolta, katolicka I przestrzegajaca Kodeksu Bushido. Takie i inne kwiatki mozna znalezc w tym dziele Pilipiuka. Ksiazka napisana z przymruzeniem oka, z uniwersalnym, bardzo ''optymistycznym'' przeslaniem. Ludzie sa genialni w dazeniu do samounicestwiania. Brzmi strasznie pesymistycznie, ale wcale taka nie jest. W sumie polecam :)

koemata | 2014-08-04
Przeczytana: 15 sierpnia 2014

Ziemia po zagładzie opanowana przez Polaków

emilia-milkaslonce | 2014-05-30
Przeczytana: 30 maja 2014

Opowiadanie bardzo barwne ale dość łatwo się zagubić w tych wszystkich naukowych pojęciach. Bardzo poplątana akcja i wszystko co związane z bohaterami. Po dopisaniu jakiś 100 wyszłaby ciekawa książka. Polecam ale umiarkowanie. Dobre dla ludzi, którzy lubią poplątane akcje.