Jak działa życie

KE Liber
2015-04-22
2015-04-22
2014-04-30

Tragedia. Zawiodlem sie. Ksiazka typu mysl milo o wodzie to bedzie miala lepsza strukture czastek. Mysl milo o parkingu to znajdziesz wolne miejsce.

Autor książki zwraca uwagę na parę ważnych kwestii, które pomagają uczynić życie bardziej szczęśliwym.

Książkę czyta się lekko.

Polecam 🙂

Książkę czyta się lekko.

Polecam 🙂

Dobra książka która dała mi trochę do przemyśleń.

Dobra książka która dała mi trochę do przemyśleń.

Świetna książka dla rozpoczynających przygodę z pozytywnym podejściem do życia!

Świetna książka dla rozpoczynających przygodę z pozytywnym podejściem do życia!

Bardzo motywująca książka, do tego ciekawe rysunki, czcionka i sposób przedstawienia wielu sytuacji. Choć, gdybym miała wybierać, to postawiłabym na "Jak przestać się martwić i zacząć żyć".

Bardzo chciałam zachwycić się tą książką, ale niestety dla mnie był to nie do przełknięcia stos bzdur. Miała kilka lepszych momentów, ale całościowo nie polecam.

Przystępna, ciekawa i co najważniejsze nie przesycona biznesowym żargonem.
Słuchaj siebie.
Żyj chwilą.
Pomagaj i nie oczekuj nic wiecej.
Pozycja obowiązkowa dla wszystkich.

Przystępna, ciekawa i co najważniejsze nie przesycona biznesowym żargonem.
Słuchaj siebie.
Żyj chwilą.
Pomagaj i nie oczekuj nic wiecej.
Pozycja obowiązkowa dla wszystkich.

Myślenie życzeniowe zawsze znajduje się w top bestsellerach. Łatwiej jest wierzyć w magiczny przepływy energii, medytację, Wszechświat, 10% użyteczności mózgu niż użyć intelektu we właściwy sposób. Większość autorów tworzących poradniki w duchu new age bazuje na takich samych platformach pojęciowych. Treść książki nie zniechęca (esencjonalnie lżejsza do strawienia niż "Potęga Podświadomości"),choć czasem trudno wytrzymać ze śmiechu.

Motywująca;)

Motywująca;)