Słuchaj swojego serca! Jak odnieść sukces w życiu i w pracy

Tłumaczenie: Małgorzata Sokołowska
Wydawnictwo: Független Média Kft
Follow Your Heart: Finding Purpose in Your Life and Work
poradniki

Ta książka powie ci, jak: robić w życiu to, co kochasz; radzić sobie z rachunkami i osobistymi problemami; odkryć swoja wewnętrzną siłę; odnaleźć spokój ducha; radzić sobie z nieszczęściami; przestać obwiniać rodziców.

źródło opisu: Eva Press, 2006

źródło okładki: www.evapress.pl/nasze.html

To ta książka przybliżyła mi Matthewsa, który automatycznie stał się moim guru wśród autorów książek motywujących. Z tą książką zacząłem przygodę z odnową mojego dotychczasowego życia. Autor doskonale opisuje wszelkie możliwe przyczyny naszych smutków i niepowodzeń. Obnaża nasze fałszywe przywiązanie do syndromu ofiary losu, której nic w życiu się nie udaje. Andrew Matthews ilustruje karty swojej książki z dużą dozą humoru, w taki sam sposób często opisując swoje przemyślenia.
Książka obowiązkowa dla ludzi niezadowolonych z życia, wiecznie narzekających i negatywnie nastawionych do wszystkiego.
Książka dająca 'kopa' do zapoczątkowania pozytywnych zmian, tak można ja określić.

Joanne | 2010-10-03
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2009 rok

kultowa część serii książek w stylu pozytywnego patrzenia na świat tego autora. Pozytywna i lekka książka, która spodoba się i tym mocno zakręconym i tym małym ponuraczkom, dla których życie traci tak szybko sens - o! tym w szczególności się przyda w osobistej biblioteczce!

darthbergi | 2017-09-11

Książka ta, jest jak spotkanie, z bardzo pozytywnym i miłym gościem, który bawiąc nas, uczy. Świetny poradnik pozytywnego nastawienia do życia, wskazujący jak zmienić nastawienie oraz obracać przykrości na własną korzyść. Polecam zwłaszcza pesymistom i zrezygnowanym ponurakom. Przyda się też wspomnieć o bardzo zachęcającej formie, w jakiej książka jest napisana. Treść jest krótka, lecz konkretna i soczysta, ozdobiona wieloma zabawnymi obrazkami.

Jednakże, jeśli ktoś szuka tutaj naukowych uzasadnień, i rozpisania od strony ścisłej, raczej niech po nią nie sięga, chyba że w celach rozrywkowych :).

asienka125 | 2012-09-08
Przeczytana: sierpień 2012

Świetna książka, do której chętnie można wracać. Motywuje do działania i daje siłę, by przeżyć życie najlepiej jak tylko się da :)

Paula Dąbrowska | 2010-08-26

wspaniale