Wygnańcy

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Córy życia (tom 19)
Wydawnictwo: De Agostini
Fredløs
Aiwlys

ALW HALLINGDALEN 1744
Johanna była szczęśliwa z Ravim, ale cieniem na jej życiu kładła się tęsknota za rodzicami i myśl o tym, że zamordowała Erlenda. Oczekiwała dziecka, ale nie miała pewności, czy ojcem jest Ravi, czy też jej ślubny mąż. Ludzie we wsi podejrzewali Raviego o czary i bali się go coraz bardziej, wróciły też jego straszne wizje, z których mogło wynikać, że Erlend żyje...

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

beata-net | 2013-10-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sagi
Przeczytana: 06 października 2013

Ten tomik bardzo szybko mi się czytał, przez cały czas towarzyszy mu niepewność i oczekiwanie.

Aiwlys | 2013-02-16
Przeczytana: 2008 rok

Tom pełen napięć, przez to oczekiwanie, zdenerwowanie, niechęć ludzi do Raviego i Johanny nie czytało się go zbyt dobrze.