Więzy krwi

Blodsbånd
Norwegia, miłość, romans, saga
Aiwlys

LYSTER 1672
Po odejściu Randara Maria widzi dla siebie tylko jedno rozwiązanie: przyjęcie oświadczyn pastora MogensaSkankego. Jako pastorowa może zrealizować swe marzenie o założeniu lecznicy. Życie układa się jej jak najlepiej, wciąż jednak nie może zapomnieć syna kata, któremu oddała serce...

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Istacante | 2018-08-08
Na półkach: Przeczytane, Mam w domku
Przeczytana: 08 sierpnia 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Na początku byłam rozczarowana.
Nie mogłam uwierzyć, że Maria naprawdę opuszcza Randara, wychodzi za pastora i ma z nim dziecko. Nie pasowało mi to tak łatwe rozwiązanie. Jednak ta część chyba urzekła mnie najbardziej z dwóch pozostałych, które przeczytałam... Zakończenie było bardzo poruszające. Mimo wszystko w jakiś sposób polubiłam pastora, przykro mi, że tak skończył... Zastanawiam się, co się stanie z ich małą córką po tym wszystkim. Co się stało z tym listem? Nie przeczytał go. Coś czuję, że to dotrze do rąk małej dziewczynki... Tyle pytań teraz pozostało.

Klaudia | 2018-05-19
Przeczytana: kwiecień 2018

<3!

Daenerys51015 Klaudia | 2014-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2014

Jak pisałam w recenzji tomu 2, trzecia część to spektakularny finał miłości Marii i Randara oraz małżeństwa z pastorem Mogensem. Koniec jest naprawdę WOW tylko tyle mogę powiedzieć. Bardzo wciągnęła mnie opowieść o rodzinie zielarek i ich burzliwych uczuć. Książka jest taka sama jak burzliwe uczucia i charakter głównej bohaterki 2 i 3 tomu czyli spontaniczna i zadziwiająca. Bardzo polecam całą serię Córy życia.

Aiwlys | 2013-02-12
Przeczytana: maj 2008

Ależ mnie Randar wkurzał, myśl o zemście była silniejsza niż miłość. Niestety nie polubiłam tej małej Sunnivy, może dlatego, że była córką Mogensa.