The Road to Paradise Island
Barbara

Annalice pochodzi ze starej rodziny kartografów, po których odziedziczyła fascynację mapami. Pewnego dnia przypadkowo odkrywa dziennik i mapę należące do jej krewnej, zmarłej tragicznie przed laty. Brat Annalice wyrusza na poszukiwanie tajemniczej Rajskiej Wyspy, położonej gdzieś w pobliżu Australii. Wkrótce potem dziewczyna podąża jego śladem, zostawiając w Anglii narzeczonego. Na statku...

Pewnego dnia przypadkowo odkrywa dziennik i mapę należące do jej krewnej, zmarłej tragicznie przed laty. Brat Annalice wyrusza na poszukiwanie tajemniczej Rajskiej Wyspy, położonej gdzieś w pobliżu Australii. Wkrótce potem dziewczyna podąża jego śladem, zostawiając w Anglii narzeczonego. Na statku poznaje wyjątkowo interesującego mężczyznę. Tak zaczyna się jej niebezpieczna podróż, która prowadzi do wyjaśnienia tajemnicy i prawdziwej miłości.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Violla92 | 2014-09-19
Na półkach: Przeczytane, Rok 2010
Przeczytana: sierpień 2010

Nie przepadam za romansami, ale ten bardzo mi się spodobał. Bardzo ciekawie napisana historia i wartka akcja.

koemata | 2014-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2014

stara mapa i pamiętnik znalezione w Anglii
wyspa pełna złota w Australii
Romantowska

joanna | 2013-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2013

Szukałam tej książki od 1999 roku. Przeczytałam jej fragment w jednym z czasopism i byłam bardzo ciekawa, co "będzie dalej". Jakiś czas temu w końcu ją znalazłam i kupiłam. To był świetny wybór. Dawno nie czytałam tak porywającej książki. Nie mogłam się od niej oderwać. Jest tam historia, tajemnica, miłość - czyli to, co w książkach lubię najbardziej. Na pewno przeczytam jeszcze coś autorstwa Victorii Holt. Gorąco polecam !

Kasia | 2013-08-08
Przeczytana: 2004 rok

Świetna. Czyta się jednym tchem. To nie tylko romansidło, ale również kryminał :)

Agnieszka | 2011-03-31
Przeczytana: 30 marca 2011