Więzy krwi

Okładka książki Więzy krwi May Grethe Lerum
Okładka książki Więzy krwi
May Grethe Lerum Wydawnictwo: De Agostini Cykl: Córy życia (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Córy życia (tom 3)
Blodsbånd
De Agostini
2008-01-01
1997-01-01
Iwona Zimnicka
Norwegia miłość romans saga

Na początku byłam rozczarowana.
Nie mogłam uwierzyć, że Maria naprawdę opuszcza Randara, wychodzi za pastora i ma z nim dziecko. Nie pasowało mi to tak łatwe rozwiązanie. Jednak ta część chyba urzekła mnie najbardziej z dwóch pozostałych, które przeczytałam... Zakończenie było bardzo poruszające. Mimo wszystko w jakiś sposób polubiłam pastora, przykro mi, że tak skończył... Zastanawiam się, co się stanie z ich małą córką po tym wszystkim. Co się stało z tym listem? Nie przeczytał go. Coś czuję, że to dotrze do rąk małej dziewczynki... Tyle pytań teraz pozostało.

Na początku byłam rozczarowana.

Jak pisałam w recenzji tomu 2, trzecia część to spektakularny finał miłości Marii i Randara oraz małżeństwa z pastorem Mogensem. Koniec jest naprawdę WOW tylko tyle mogę powiedzieć. Bardzo wciągnęła mnie opowieść o rodzinie zielarek i ich burzliwych uczuć. Książka jest taka sama jak burzliwe uczucia i charakter głównej bohaterki 2 i 3 tomu czyli spontaniczna i zadziwiająca. Bardzo polecam całą serię Córy życia.

Ależ mnie Randar wkurzał, myśl o zemście była silniejsza niż miłość. Niestety nie polubiłam tej małej Sunnivy, może dlatego, że była córką Mogensa.

• Saga Córy Życia
  • Córy życia
  • 2011
  • Sagi
  • Ebooki
  • Przeczytane 2017

Dodaj cytat z książki Więzy krwi