Zapraszam na party!

Tłumaczenie: Jan Prussak
Cykl: Dzienniki Nikki (tom 2)
Wydawnictwo: Akapit Press
Tales From a not-so-popular party girl
dzienniki nikki
marta

Przepis na katastrofę: do czterech imprez dodaj dwie przyjaciółki i jednego chłopaka, podziel przez jedną wredną dziewczynę, która chce zniszczyć Nikki, dobrze wymieszaj, zamknij oczy i drżyj! NIE MA MOWY, żebym przetrwała gimnazjum! Co prawda, są ze mną Chloe i Zoey, moje najlepsze przyjaciółki – i to najlepsze przyjaciółki NA ŚWIECIE!! Niestety, jest jeszcze MacKenzie Hollister. Czasami...

NIE MA MOWY, żebym przetrwała gimnazjum! Co prawda, są ze mną Chloe i Zoey, moje najlepsze przyjaciółki – i to najlepsze przyjaciółki NA ŚWIECIE!! Niestety, jest jeszcze MacKenzie Hollister. Czasami wydaje mi się, że uzależnienie od błyszczyku poważnie uszkodziło jej szare komórki. Tak na marginesie, MacKenzie to najpopularniejsza dziewczyna w gimnazjum. Ja i MacKenzie nie przepadamy za sobą.

Moja sekretna miłość to BRANDON, nasz szkolny fotograf.

JESTEM TAKA ZAKRĘCONA!

źródło opisu: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-274-Dzienni...(?)

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-274-Dzienni...»

Kronikofanka_Londyn | 2016-12-29
Przeczytana: 28 grudnia 2016

Podobała mi się równie mocno co poprzedni tom.
Może nawet bardziej?

Gossip Girl | 2014-09-27
Przeczytana: 27 września 2014

Pierwsza część była fajna, ale to nie było to, więc nawet z tego rozczarowania nie pisałam recenzji. Ale ta część jest o wiele lepsza, aż zachęciła mnie do tego cyklu. I tym razem nie pożałowałam że kupiłam :) Tylko nie wiem co się zmieniło że tak mi się spodobała :) Coś czuję że szybko sięgnę po następną. Polecam

Frania | 2014-08-02

Zabawna. Bardzo szybko się czyta.

Marta_Pąchalska | 2014-06-28

Druga część tak samo świetna jak 1. Najfajniejsze są obrazki z propozycjami strojów Nikki. :)

michaela | 2014-06-13
Przeczytana: lipiec 2013

jest to książka o dziewczynie Nikki, która zostaje przewodniczącą balu jesiennego, która nieradzi sobie z tym obowiązkiem dlatego, że reszta jej przyjaciół prosi ją o inne zadania i sama nie nadąża z balem. Nikki jest także zakochana w pewnym chłopcu, który to później pod koniec balu odwzajemnia. Jeśli będziecie chcieli się dowiedzieć co stało się dalej to serdecznie zachęcam do przeczytania tej książki!

poli200202 | 2014-03-18

Suuper ;p

beza | 2014-01-26
Przeczytana: 19 listopada 2013

Nikki jest bardzo zakręcona i śmieszna,a zato MacKenie jest wredna i podła.Robi wszystko by się czuła smutna albo zdenerwowana.Zachęcam do przeczytania!

hibouu | 2013-12-20
Przeczytana: 27 grudnia 2012

Bardzo ciekawa książka,została napisana ciekawym łatwo czytającym się językiem. :) Polecam wszystkim.

Malina | 2013-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2013

Książka super tylko szkoda, że ma takie duże litery, co z tego, że jest gruba jak przeczytałam ją w 2 dni. Zdecydowanie wolę grube książki.Ale ta i tak bardzo mi się podobała.

marta | 2013-08-15

W tej części na Nikki i jej przyjaciółki zwala się obowiązek zorganizowania wielkiego przyjęcia w szkole. Dziewczyny nie wiedzą co mają ze sobą zrobić,czy organizować przyjęcie,czy nie. Jak najbardziej polecam :)