Kup teraz - 10 ofert w cenie od 19.99 zł do 26.97 zł

Zapraszam na party!

Rachel Renée Russell Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Dzienniki Nikki (tom 2) opowiadania, powieści dla dzieci
Tales From a not-so-popular party girl
Dzienniki Nikki (tom 2)
opowiadania, powieści dla dzieci
Jan Prussak
dzienniki nikki

Szkoła to nie tylko nauka. Szkoła to też zabawa, a jak zabawa to szkolne dyskoteki. Oczy wysmarowane na niebiesko cieniami mamy, chichoty po ścianą i odwieczny dylemat, czy ten który mi się podoba poprosi mnie do tańca. Może lepiej, żeby nie prosił bo zapadnę się pod ziemię. Ja sobie powspominam, a was zapraszam na recenzję drugiej książki z cyklu "Dzienniki Nikki". Ty...

Podobała mi się równie mocno co poprzedni tom.
Może nawet bardziej?

Pierwsza część była fajna, ale to nie było to, więc nawet z tego rozczarowania nie pisałam recenzji. Ale ta część jest o wiele lepsza, aż zachęciła mnie do tego cyklu. I tym razem nie pożałowałam że kupiłam :) Tylko nie wiem co się zmieniło że tak mi się spodobała :) Coś czuję że szybko sięgnę po następną. Polecam

Zabawna. Bardzo szybko się czyta.

Druga część tak samo świetna jak 1. Najfajniejsze są obrazki z propozycjami strojów Nikki. :)

jest to książka o dziewczynie Nikki, która zostaje przewodniczącą balu jesiennego, która nieradzi sobie z tym obowiązkiem dlatego, że reszta jej przyjaciół prosi ją o inne zadania i sama nie nadąża z balem. Nikki jest także zakochana w pewnym chłopcu, który to później pod koniec balu odwzajemnia. Jeśli będziecie chcieli się dowiedzieć co stało się dalej to serdecznie...

Suuper ;p

Na półkach: , , , ,

Nikki jest bardzo zakręcona i śmieszna,a zato MacKenie jest wredna i podła.Robi wszystko by się czuła smutna albo zdenerwowana.Zachęcam do przeczytania!

Bardzo ciekawa książka,została napisana ciekawym łatwo czytającym się językiem. :) Polecam wszystkim.

Książka super tylko szkoda, że ma takie duże litery, co z tego, że jest gruba jak przeczytałam ją w 2 dni. Zdecydowanie wolę grube książki.Ale ta i tak bardzo mi się podobała.

• Rok 2014
  • Po norwesku
  • Wakacje 2016
  • Oliwia
  • Przeczytane - Martynka

Dodaj cytat z książki Zapraszam na party!