Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny

Okładka książki Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny Rachel Renée Russell
Okładka książki Dzienniki Nikki. (Nie)szczęśliwe urodziny
Rachel Renée Russell Wydawnictwo: Akapit Press Cykl: Dzienniki Nikki (tom 13) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Dzienniki Nikki (tom 13)
Akapit Press
2021-02-08
2021-02-08
Jan Prussak

Urodziny Nikki! To będzie HIT czy KIT?
Tego dowiesz się z jej najnowszego pamiętnika!
Nikki i jej najlepsze przyjaciółki, Chloe i Zoey, planują MEGA PRZYJĘCIE urodzinowe! Jest tylko jeden mały problem - mama Nikki nie mówi słowa o KASIE... A wiadomo, że jest konieczna, by zorganizować super IMPREZKĘ!
Kto pomaga Nikki w tak ważnej dla niej sprawie? Jakie ATRAKCJE wymyśliły dziewczyny? I dlaczego te urodziny chyba nie będą aż tak SZCZĘŚLIWE?
KOCIELITERKI!

Urodziny Nikki! To będzie HIT czy KIT?
Tego dowiesz się z jej najnowszego pamiętnika!
Kto pomaga Nikki w tak ważnej dla niej sprawie? Jakie ATRAKCJE...

Bardzo fajna i śmieszna książka!💜💙

Bardzo fajna i śmieszna książka!💜💙

super

super

Jak zorganizować urodzinową imprezę roku i nie zwariować?!

Lubicie czytać dzienniki bądź pamiętniki? Ja lubię, dlatego lektura powieści pani Russell była wspaniałym przerywnikiem między poważniejszymi książkami.

Nikki niedługo obchodzi urodziny, dlatego wraz z przyjaciółkami postanawia urządzić imprezę, której będzię każdy jej zazdrościł i o której każdy będzie mówił długo po jej zakończeniu. Niestety problemy pojawiają się już na samym początku, ponieważ Nikki nie stać na imprezę, którą zaplanowała wraz z Chloe i Zoey. Co wyniknie z planów przyjaciółek? Czy impreza się odbędzie? I czy urodziny autorki dziennika będą udane? Kim jest Madame Bri-Bri i czym są szczekotki? A także jakie zamieszanie mogą wywołać niechcący wysłane zaproszenia a także zatajone podjęte decyzje? Jeśli jesteście ciekawi to koniecznie musicie sięgnąć po trzynasty tom przygód Nikki.

Jak dawno tak dobrze bawiłam się przy lekturze książki ! Przypomniały mi się beztroskie czasy dzieciństwa i wypożyczania książek z biblioteki. Dzienniki Nikki jest lekturą dla młodszego czytelnika, ale nie widzę przeciwwskazań by starsi czytelnicy sięgali i wyśmienicie bawili się go czytając.

Jest to wspaniała książka, która pozwala złapać oddech między poważnymi, ciężkimi niejednokrotnie publikacjami. Zachwyca forma wydania, zapis, który przeplata cudowne rysunki z tekstem, który wręcz się pochłania, a przygody głównej bohaterki, a zarazem autorki tego dziennika poprawiają nastrój, wywołują uśmiech na twarzy i po skończeniu lektury, chce się więcej zwariowanych przygód Nikki.

Jestem zachwycona i mam ambitne plany nadrobienia poprzednich tomów, a na stronie wydawnictwa widziałam zapowiedź nowego, czternastego tomu, który moje serce pragnie już przeczytać ! Polecam Wam i waszym pociechom z całych sił tę serię, a na pewno, na bank ten trzynasty tom, wcale niepechowy. ;)

Egzemplarz otrzymałam dzięki Nasz Książkowir od wydawnictwa Akapit Press.

Jak zorganizować urodzinową imprezę roku i nie zwariować?!

Świetna książka o zabawnych przygodach Nikki, mogłoby się wydawać, że książka już nie dla mojego przedziału wiekowego, jednak z sentymentu każda kolejna część sprawia mnóstwo radości!!

Jest to książka dla nastolatków. Z tego co policzylam, to 13 tom serii Dzienniki Nikki. Nie ma go jeszcze na lubimy czytać, ale napisałam do nich, więc myślę że w poniedziałek już będzie ;) publikacja jest napisana w formie pamiętnika, dzięki czemu czyta się błyskawicznie jak to takie zapiski. ;) jest też sporo obrazków, oczywiście wszystkie czarnobiałe ;) duża czcionka i nie za dużą ilość tekstu powoduje, że czyta się błyskawicznie ;) książka dotyczy tego, że główną bohaterka Nikki planuje wraz ze swoimi dwiema przyjaciółkami : Chloe i Zoye zorganizować swoje super fajne urodziny. Mają mnóstwo pomysłow, co zrobić aby impreza była udana. Wszystko komplikuje się jednak, gdy okazuje się że nie ma takich funduszy aby zrobić to co zaplanowała. I tutaj pojawia się ciąg niefortunnych zdarzeń, które różnie się kończą. Czy Nikki będzie jednak miała wymarzone urodziny 🎂🎉🍻 ? Jak potoczy się ta historia? Czy uda jej się zdobyć pieniądze? Czy uniknie towarzyskiej katastrofy? ;) tego dowiecie się, sięgając po tę lekturę ;) myślę, że części można czytać absolutnie niezależnie. :) to taka lektura ja jeden dzień ;) myślę, że dziewczynom 4-6 klasa ta książka jak najbardziej powinna przypaść do gustu ;) czyta się lekko, przyjemnie, nie jeden raz można się uśmiechnąć ;) śmiało młodym czytelniczkom mozna zaproponować tę lekturę - na pewno znajdą coś dla siebie ;) polecam zatem dla młodych czytelniczek i przyznaję ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów ;)

• Okamgnienie
  • Biblioteka