Życie świadome celu

Wydawnictwo: Koinonia
8391908747
poradniki

Czy orientujesz się, w jakim kierunku zmierza twoje życie? Niezależnie, czy poszukujesz Boga, czy jesteś początkujący w wierze lub masz już chrześcijańskie doświadczenie, pozwól Bogu, by poprzez lekturę tej książki postawił twoje stopy na mocnym gruncie!

Malachia | 2013-09-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: wrzesień 2013

„Życie świadome celu” Ricka Warrena to poradnik, który ma nam uzmysłowić co lub kto powinien być najważniejszy w naszym życiu i czym powinniśmy się kierować. Składa się z czterdziestu rozdziałów, które mamy czytać przez czterdzieści dni, jeden rozdział na jeden dzień, co ma pomóc nam w odkrywaniu prawdziwego sensu życia. Przyznaję się bez bicia, nie udało mi się to. Czytałam jeden rozdział czasem kilka dni. Nie wciąga, ani nie czyta się z zapartym tchem, ale można wynieść z niej kilka ważnych wniosków. Jednym z nich jest to, że nie jesteśmy tu na ziemi tylko dla siebie samych, ale jesteśmy narzędziem w rękach Boga.
Rick Warren to amerykański pastor i pisarz. Jest założycielem i starszym pastorem ewangelicznego Kościoła Saddleback – mieszczącego się w Lake Forest w Kalifornii. Obecnie jest ósmym co do wielkości kościołem w Stanach Zjednoczonych. Ponad 400 000 pastorów brało udział w jego seminariach na temat "Kościoła świadomego celu".
Dostałam tą książkę w prezencie, sama nie...

Juanita | 2013-06-11
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 11 czerwca 2013

Z trudem wymęczony poradnik... wiele mądrych treści jednak wszystko zbyt wiele razy powtarzane i przerabiane na nowo. Książka mogłaby być o połowę cieńsza bez żadnej straty dla treści i porad w niej zawartych.

Mr_Highlander | 2016-07-26
Przeczytana: 06 czerwca 2016

Poradnik dobrego życia z Jezusem Chrystusem. Uważam że niektórym ludziom naprawdę może pomóc, niestety na mnie książka nie odcisnęła mocnego piętna. Większość argumentów i przekazów to było takie masło maślane. Jednak bardzo podobało mi się część na temat istoty tworzenia wspólnoty i podział książki na codzienne "lekcje", które bardzo fajnie można sobie rozłożyć w czasie żeby nie pochłonąć od razu całości i zatrzymać się na chwile nad zagadnieniem poruszanym w danym rozdziale.

Marta | 2015-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2015

Jedna z tych książek, które potrafią wstrząsnąć pozytywnie życiem. Książka, do której wracam. Trzeba ją czytać wolno, co ułatwia podział na 40 dni lektury. Lektura niezwykle inspirująca.

stasiu5000 | 2016-09-13
Dominik | 2016-02-01