Wszystko o aniołach

All About the Angels
83-86029-60-9
religia
Antares

Książeczka ukazuje katolicki pogląd na realność aniołów i ich rolę w życiu człowieka. Wzbogacona pełnymi uroku przypowieściami.

Ann | 2010-12-15

Genialna mała książeczka o istotach, których nie widzimy, a które stale nam towarzyszą i robią wszystko, aby nas prowadzić drogą najlepszą do Boga.
Kilka słów zarówno o samych aniołach jak również historie ludzi, którzy widzieli tych swoich potężnych opiekunów.
Chcąc zrozumieć i wiedzieć więcej o naszych aniołach stróżach warto sięgnąć po tę pozycję.

ImaginaryMiss | 2016-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2016

Ponad 100 stron waty słownej. Mało treści, a dużo powtarzania wyrażeń 'piękny', 'potężny', 'zachwycający' etc. Tego, że informacje pochodziły z 'różnych wiarygodnych źródeł' (bez podania chociażby jednego z nich) nawet nie skomentuję...
Nie oczekiwałam wiele po tej książce, ale ona i tak mocno mnie zawiodła. Szkoda czasu.

Małgorzata Fijał | 2016-05-21
Przeczytana: kwiecień 2015

Świetna książka, która może robić za kompendium o Aniołach. Znajdziemy w niej podstawy tego co można o Aniołach wiedzieć.

liv87 | 2016-03-03
charlotte | 2015-10-09