Moc do zmiany twojego życia

Wydawnictwo: Koinonia
poradniki

Co chciałbyś w sobie zmienić? Może chciałbyś być bardziej otwarty na ludzi, mniej spięty, mniej zalękniony? Większość z nas rozważa te kwestie, gdyż jesteśmy świadomi, że zawsze możemy zmienić w sobie coś na lepsze. Może próbowaliśmy się zmienić, lecz przekonujemy się jedynie, że na powrót stajemy się takimi, jakimi nie chcemy być. Co więc mamy zrobić? Ta książka przedstawia źródło mocy potrzebnej do zmiany oraz to, jakimi możemy być, kiedy chcemy się zmienić. Rick Warren w prosty, przejrzysty sposób pokazuje, jak może zmienić się twoje życie, aby było owocne i pełne dobra takie, jakim zaplanował je Bóg. Systematycznie i rzeczowo analizuje konkretne zagadnienia i problemy, oraz wskazuje praktyczne kroki prowadzące do zmiany sposobu myślenia i priorytetów, a co za tym idzie do zmiany siebie i życia na lepsze.

Jode | 2017-03-17
Przeczytana: 2015 rok