Trzy kroki zarabiania. Poradnik dla blogerów.

8 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Czytając całość, otrzymasz następujące informacje: Jak wygrać wyścig szczurów? Jakie są cechy idealnego produktu? Dlaczego czytelnicy, to twoja rodzina? W jaki sposób zmierzyć czyjś autorytet? Poznasz podstawy e-biznesu Dowiesz się, co to jest skuteczna obsługa klienta A oprócz tego poznasz całą masę ciekawych przekonań, historii i rad stojących za sukcesem takich osób, jak twórcy...

Czytając całość, otrzymasz następujące informacje:

Jak wygrać wyścig szczurów?
Jakie są cechy idealnego produktu?
Dlaczego czytelnicy, to twoja rodzina?
W jaki sposób zmierzyć czyjś autorytet?
Poznasz podstawy e-biznesu
Dowiesz się, co to jest skuteczna obsługa klienta
A oprócz tego poznasz całą masę ciekawych przekonań, historii i rad stojących za sukcesem takich osób, jak twórcy następujących blogów: Must Have Fashion – czyli najdynamiczniej rozwijającej się witryny modowej, AKU AKU – czyli ojca Niezrozumiałego człowieka oraz Pajnt.blox.pl – autorki najlepszego bloga graficznego tworzonego w Paint, której każdy wpis udostępniają setki osób.

moneygrabbing | 2016-06-09
Przeczytana: 08 czerwca 2016

Praktyczna książeczka dla tych co prowadzą bloga. Informacje w niej są bardzo cenne, jeśli ktoś jest zainteresowany zarabianiem na blogu. Polecam.