Wiedźmin: gra wyobraźni. Wersja podstawowa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wiedźmin: gra wyobraźni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mag
83-87968-39-0
hobby
Andman

Czy czytając książki Andrzeja Sapkowskiego choć przez chwilę chciałeś przenieść się do świata wiedźmina Geralta? Czy marzyłeś, by stać się czarodziejką pokroju Yennefer lub Tris? Albo krasnoludem podobnym Yarpenowi? A może fascynował Cię bard Jaskier? Jeśli tak, oto masz okazję spełnić swe marzenia! "Wiedźmin: gra wyobraźni" to metoda przeniesienia się na Kontynent i przeżycia przygód, o...

"Wiedźmin: gra wyobraźni" to metoda przeniesienia się na Kontynent i przeżycia przygód, o których pomarzyć mógłby nawet Geralt! To zabawa, przy której wraz z przyjaciółmi spędzisz wiele godzin! To sposób na wakacyjną nudę i zimowe wieczory!

źródło opisu: MAG

Czytalski | 2016-08-11

"Wiedźmin 3. Dziki gon" jest wielkim sukcesem i to jest fakt. Ci, którzy tak jak ja nie mają wystarczająco mocnego komputera mimo wszystko mogą wcielić się w rolę zabójcy potworów. No, chyba, że chcą być np. Jaskrem.

Małe wprowadzenie dla osób niekoniecznie obeznanych z tematem gier fabularnych. RPG (role-playing game) to rodzaj gry towarzyskiej, w której gracze wcielają się w odtwarzane postacie. Cały świat istnieje tylko w wyobraźni uczestników, którzy mają osiągnąć założony cel zgodnie z zasadami zwanymi mechaniką gry. Rozwiniętą formą jest LARP (live acting role-playing), gdzie uczestnicy często się przebierają, a akcja dzieje się np. na otwartym terenie.
"Gra Wyobraźni" powstała w roku 2001. Jej autorami są Michał Marszalik, Maciej Nowak-Kreyer, Michał Studniarek oraz Tomek Kreczmar.
Przedstawiana przeze mnie książka (właściwie książeczka) to podstawowa wersja zasad dla graczy. Stanowi raczej zachętę do zapoznania się ze światem gier typu RPG niż typowy podręcznik dla...