Rzecz niepospolita. Antologia opowiadań niesamowitych

Okładka książki Rzecz niepospolita. Antologia opowiadań niesamowitych
Lena DominiczakPneumatyczna Dusza Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Alpaka fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Grupa Wydawnicza Alpaka
2021-11-11
2021-11-11
polska fantastyka

Patronaty LC

Okładka książki RELAX nr 34 Dimitri Armand, Piotr Bednarczyk, Pierre Dubois, Mieczysław Fijał, Alejandro Jodorowsky, Maciej Kur, Andrzej Łaski, Marcin Lechna, Tomasz Lew Leśniak, Andreas Martens, Marcin Nowakowski, Jerome Opeña, Robin Recht, Redakcja Relax, Grzegorz Rosiński, Michał Studniarek, Bernie Wrightson, Jerzy Wróblewski, Mariusz Zabdyr
Ocena 6,8
RELAX nr 34 Dimitri Armand, Pio...
Okładka książki RELAX nr 33 Dimitri Armand, Piotr Bednarczyk, Julien Blondel, Rafał Chojnacki, Isa Cochet, Ryszard Dąbrowski, Pierre Dubois, Mieczysław Fijał, Krzysztof Garula, Alejandro Jodorowsky, Adam Kmiołek, Maciej Kmiołek, Maciej Kur, Patrice Larcenet, Andrzej Łaski, Marcin Lechna, Tomasz Lew Leśniak, Andreas Martens, Maciej Mazur, David Mourão-Ferreira, Jerome Opeña, Robin Recht, Redakcja Relax, Grzegorz Rosiński, Artur Ruducha, Rafał Skarżycki, Michał Studniarek, Mariusz Zabdyr
Ocena 6,7
RELAX nr 33 Dimitri Armand, Pio...
Okładka książki Tarnowskie Góry Fantastycznie 2 Jakub Bielawski, Michał Cetnarowski, Agnieszka Hałas, Anna Hrycyszyn, Grzegorz Janusz, Marta Kładź-Kocot, Paweł Matuszek, Marcin Melon, Sławomir Nieściur, Tadeusz Oszubski, Romuald Pawlak, Bernadeta Prandzioch, Michał Studniarek, Aleksandra Zielińska
Ocena 7,2
Tarnowskie Gór... Jakub Bielawski, Mi...
Okładka książki Fantazmaty 2 Dagmara Adwentowska, Wojciech Boratyński, Rafał Cuprjak, Sylwia Finklińska, Anna Grzanek, Anna Hrycyszyn, Anna Karnicka, Tomasz Krzywik, Artur Laisen, Filip Laskowski, Marcin Moń, Maciej Musialik, Daniel Nogal, Maciej Oleszek, Michał J. Sobociński, Michał Studniarek, Magdalena Świerczek-Gryboś, Łukasz Trykowski, Dawid Wiktorski, Natalia Wójcik, Maria Zdybska
Ocena 6,3
Fantazmaty 2 Dagmara Adwentowska...

Mogą Ciebie zainteresować

fajne, ale przy opowiadaniu karola matlachowskiego czuć że pisał to jakiś fan ciorana

Darmowego ebooka możecie znaleźć pod linkiem:

Darmowego ebooka możecie znaleźć pod linkiem:

Małgorzata Gwara Rzecz niepospolita. Antologia opowiadań niesamowitych Zobacz więcej