RELAX nr 33

Okładka książki Relax nr 37 Enrique Sanchez Abuli, Nikodem Cabala, Wojciech Cichoń, Ryszard Dąbrowski, Mieczysław Fijał, Alfonso Font, Artur Grzenda, Hermann Huppen, Yves Huppen, Dariusz Janiczak, Sławomir Kiełbus, Adam Kmiołek, Maciej Kmiołek, Joe Kubert, Maciej Kur, Monika Laprus-Wierzejska, Maciej Mazur, Mariusz Moroz, Bogusław Polch, Grzegorz Rosiński, Jacek Skrzydlewski, Mariusz Zabdyr
Ocena 6,3
Relax nr 37 Enrique Sanchez Abu...
Okładka książki RELAX nr 35 Nikodem Cabala, Pierre Dubois, Mieczysław Fijał, Alejandro Jodorowsky, Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Mathieu Lauffray, Wilfrid Lupano, MarcRiou & Mark Vigouroux, Carlos Meglia, Grzegorz Rosiński, Jacek Skrzydlewski, Mirosław Sobiecki, Rafał Szłapa, J. H. Williams III, Bernie Wrightson, Andrzej Włudecki, Mariusz Zabdyr
Ocena 6,5
RELAX nr 35 Nikodem Cabala, Pie...
Okładka książki RELAX nr 34 Dimitri Armand, Piotr Bednarczyk, Pierre Dubois, Mieczysław Fijał, Alejandro Jodorowsky, Maciej Kur, Marcin Lechna, Tomasz Lew Leśniak, Andreas Martens, Marcin Nowakowski, Jerome Opeña, Robin Recht, Redakcja Relax, Grzegorz Rosiński, Michał Studniarek, Bernie Wrightson, Jerzy Wróblewski, Mariusz Zabdyr, Andrzej Łaski
Ocena 6,8
RELAX nr 34 Dimitri Armand, Pio...
Okładka książki Coviks-20 Askold Akiszyn, Igor Baranko, Krzysztof Gawronkiewicz, Henryk Glaza, Ernesto Gonzales, Joanna Karpowicz, Zbigniew Kasprzak, Konstantin Komardin, Berenika Kołomycka, Anna Krztoń, Monika Laprus-Wierzejska, Tomasz Lew Leśniak, Shawn Martinbrough, Jan Mazur, Melon, Piotr Nowacki, Unka Odya, Maciej Pałka, Grzegorz Rosiński, Marcin Rustecki, Tomasz Samojlik, Yana Shunyata, Bill Sienkiewicz, Rafał Skarżycki, Marek Skotarski, Wojciech Stefaniec, Dominik Szcześniak, Rafał Szłapa, Tomasz Tomaszewski, Jakub Topor, Robert Trojanowski, Przemysław Truściński, Maciej Tuora, Lucas Varela, Jakub Wiejacki, Agnieszka Wolny-Hamkało, Michał Śledziński, Agnieszka Świętek
Ocena 4,8
Coviks-20 Askold Akiszyn, Igo...

Okładka książki RELAX nr 32 Dimitri Armand, Piotr Bednarczyk, Sebastian Chosiński, Wojciech Cichoń, Iza Coche, Pierre Dubois, Mieczysław Fijał, Grażyna Fołtyn - Kasprzak, Krzysztof Garula, Artur Grzenda, Alejandro Jodorowsky, Zbigniew Kasprzak, Sławomir Kiełbus, Adam Kmiołek, Maciej Kmiołek, Maciej Kur, Ladrönn, Marcin Lechna, Maciej Mazur, Meago, Moebius, Andrzej Nowakowski, Robin Recht, Redakcja Relax, Jacek Rodek, Artur Ruducha, Jacek Skrzydlewski, Mariusz Zabdyr, Wiktor Żwikiewicz
Ocena 6,5
RELAX nr 32 Dimitri Armand, Pio...
Ocena 6,8
RELAX nr 34 Dimitri Armand, Pio...
Okładka książki Zaćmienie o zmierzchu Sławomir Kiełbus, Maciej Kur
Ocena 7,6
Zaćmienie o zm... Sławomir Kiełbus,&n...

Numer 33 lepszy od numeru wcześniejszego. Szczgólnie interpretacja klasycznegoopowiadania o Conanie zasługuje na uwagę. Pozostałe tytuły też są w porządku. Z chęcią przeczytam kolejny numer.

Tendencja zwyżkowa - jest lepiej, ale jeszcze trochę do szczytu. Zarówno pod względem tekstów, jak i doboru komiksów(choć jakieś kartofle też się zdarzają). Ogólnie groch z kapustą - żaden mnie nie zachwycił, a wielki żal, że tekstów, recenzji i tematów przekrojowych nie ma 3 razy więcej.

Dodaj cytat z książki RELAX nr 33