RELAX nr 34

Okładka książki Legendy polskie Leszek Moczulski, Grzegorz Rosiński, Barbara Seidler
Ocena 5,5
Legendy polskie Leszek Moczulski, G...
Okładka książki Człowiek za burtą Władysław Krupka, Grzegorz Rosiński
Ocena 7,1
Człowiek za burtą Władysław Krupka,&n...
Okładka książki Skoda TW 6163 Jerzy Bednarczyk, Zbigniew Gabiński, Grzegorz Rosiński
Ocena 6,5
Skoda TW 6163 Jerzy Bednarczyk, Z...
Okładka książki Czarna Nefretete Anna Kłodzińska, Grzegorz Rosiński
Ocena 7,2
Czarna Nefretete Anna Kłodzińska, Gr...

Okładka książki RELAX nr 33 Dimitri Armand, Piotr Bednarczyk, Julien Blondel, Rafał Chojnacki, Isa Cochet, Ryszard Dąbrowski, Pierre Dubois, Mieczysław Fijał, Krzysztof Garula, Alejandro Jodorowsky, Adam Kmiołek, Maciej Kmiołek, Maciej Kur, Patrice Larcenet, Andrzej Łaski, Marcin Lechna, Tomasz Lew Leśniak, Andreas Martens, Maciej Mazur, David Mourão-Ferreira, Jerome Opeña, Robin Recht, Redakcja Relax, Grzegorz Rosiński, Artur Ruducha, Rafał Skarżycki, Michał Studniarek, Mariusz Zabdyr
Ocena 6,7
RELAX nr 33 Dimitri Armand, Pio...
Okładka książki RELAX nr 35 Nikodem Cabala, Pierre Dubois, Mieczysław Fijał, Alejandro Jodorowsky, Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Mathieu Lauffray, Wilfrid Lupano, MarcRiou & Mark Vigouroux, Carlos Meglia, Grzegorz Rosiński, Jacek Skrzydlewski, Mirosław Sobiecki, Rafał Szłapa, J. H. Williams III, Andrzej Włudecki, Bernie Wrightson, Mariusz Zabdyr
Ocena 6,9
RELAX nr 35 Nikodem Cabala, Pie...
Okładka książki Moonshadow J. M. DeMatteis, Jon J. Muth
Ocena 7,6
Moonshadow J. M. DeMatteis, Jo...
Okładka książki Tom Strong. Tom 1 Alan Moore, Chris Sprouse
Ocena 6,8
Tom Strong. Tom 1 Alan Moore, Chris S...

Praktycznie zadna historia nie byla specjalnie ciekawa. Za malo publicystyki, recenzji i wywiadow (zero).

Ten numer trzyma poziom poprzedniego. Mam nadzieję, że w następnym numerze pojawi się godny następca komiksu o Conanie.

Dodaj cytat z książki RELAX nr 34