Wielkie kultury świata. Islam, Chiny, Japonia, Kultury andyjskie

Wydawnictwo: Muza
8372002207
historia
USAGI

Książki Wielkie kultury świata ISBN 83-7200-220-7 format: 190 x 260 mm oprawa: twarda stron: 568 wydanie: listopad 1998 More Sharing ServicesPodziel się Share on facebook Share on myspace Share on google Share on twitter Książka w dwóch tomach - pierwszy obejmuje dzieje cywilizacji starożytnych kręgu śródziemnomorskiego (Starożytny Egipt, Starożytna Grecja, Starożytny Rzym i Bizancjum),...

Książki
Wielkie kultury świata
ISBN 83-7200-220-7
format: 190 x 260 mm
oprawa: twarda
stron: 568
wydanie: listopad 1998

Książka w dwóch tomach - pierwszy obejmuje dzieje cywilizacji starożytnych kręgu śródziemnomorskiego (Starożytny Egipt, Starożytna Grecja, Starożytny Rzym i Bizancjum), drugi poświęcony został kulturom pozaeuropejskim (Islam, Japonia, Chiny, Ameryka prekolumbijska). Tekst napisany żywo, bez zbędnego balastu naukowego, przeznaczony zarówno dla szerokich rzesz czytelników, jak i kręgów akademickich. Całość dopełniają, piękne ilustracje kolorowe oraz czarno-białe.

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/

źródło okładki: zdjęcie autorskie