Wyrażać się zrozumiale

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Tytuł książki nie pozostawia wątpliwości: im bardziej zrozumiale się wyrażamy, tym lepiej możemy się porozumiewać. Porozumienie z innymi dotyczy wszystkich obszarów naszego funkcjonowania. Niezrozumiały tekst w podręczniku, niezrozumiałe kazanie czy niezrozumiała instrukcja obsługi, niezrozumiały... to koszmary, jakie mogą nas dopaść wszędzie. Ile razy ogarniała nas złość na to, że tak trudno zrozumieć tekst lub wypowiedź w sprawie, zdawałoby się, prostej.Czy można to zmienić? Autorzy, specjaliści od komunikacji międzyosobowej, przekonują, że tak. Jak tego dokonać? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w książce, która została napisana w sposób uporządkowany i przejrzysty.Zatem, Drogi Czytelniku, nie złość się, lecz postaraj się wypowiadać zrozumiale...ale najpierw o tym przeczytaj.

Othala | 2013-10-10
Przeczytana: 10 października 2013