Uwierz w siebie

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Publikacja stanowi profesjonalną, praktyczną i rzetelną pomoc w odzyskaniu wiary w siebie. Jej autorka psycholog i terapeuta w pracy zawodowej często spotyka ludzi o niskim poczuciu własnej wartości, dlatego wie, jak zaradzić temu problemowi. W klarowny i przejrzysty sposób dzieli się swą wiedzą i doświadczeniem. Każdy poruczony wątek opatrzyła praktycznym ćwiczeniem (tabelka, test, krótka ankieta), które pozwala czytelnikowi na indywidualne podejście do omawianej kwestii, na lepsze poznanie siebie.

Arek | 2016-01-14
Ewa318 | 2011-05-24