Nadaj życiu sens czyli Jak kształtować własną przyszłość dzień po dniu

Tłumaczenie: Michał Filipczuk
Wydawnictwo: Jedność
How to make life happen
978-83-7442-520-9
poradniki
joan-na

Niniejsza książka czerpie z trzydziestu lat doświadczeń zdobywanych przez autorkę w pracy terapeuty, podczas których jej klienci stawali przed najróżniejszymi problemami i wyzwaniami. Jest ona pochwałą ludzkiego ducha i naszej unikalnej zdolności znajdowania twórczych rozwiązań. Proponowane w niej ćwiczenia pomogą Ci, Czytelniku, dobrze przemyśleć swoje życie i zastanowić się nad wyznawanymi wartościami. Cenną podpowiedzią będą też zapewne prawdziwe historie konkretnych ludzi, którzy radykalnie zmienili swoje życie.

Jeśli i Ty chcesz przywrócić sens swemu życiu, najwyższy czas, żeby się zatrzymać i nadać mu wymiar duchowy. Zapomnij więc o pogoni za sukcesem i zapytaj sam siebie, jaki jest Twój prawdziwy cel. Zobacz, w jaki sposób możesz kształtować własną przyszłość - przestań się martwić tym, co było wczoraj, i zacznij się cieszyć każdą przeżywaną chwilą.

źródło opisu: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1020

źródło okładki: http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=1020

joan-na | 2012-02-26
Na półkach: Przeczytane, 2012