Wishful Thinking

Cykl: Lakeview (tom 6)
Wydawnictwo: Hodder & Stoughton
angielski
Envi

Louise wishes she could be slim, pretty, and popular. So she can't believe it when it seems her wish is coming true. If only it didn't all cost so much . . . Dara wishes she could go back in time, and change everything. But she's married now, and nothing can change that. Can it? Rosie wishes she knew how to make her children happy. Even though they're both grown up with their own lives, they...

Rosie wishes she knew how to make her children happy. Even though they're both grown up with their own lives, they seem to need her more than ever.

Three very different women, about to make a journey that will change their lives forever. You should be careful what you wish for . . .

źródło opisu: http://www.hodder.co.uk/Books/detail.page?isbn=9780340953440

źródło okładki: http://www.hodder.co.uk/Books/detail.page?isbn=9780340953440