9788376722054
pies
Korenia

„Winter, zostaw!” – rodzina Wintera jak zwykle nie umie się zachować – suszą mu uszy o każdy skradziony ze stołu przysmak. „Wiiiiiinter, wróć!” – dlaczego nie rozumieją, że czasem trzeba sobie trochę pobiegać? I że szkoła oraz tresura są świetne dla niegrzecznych psów, ale nie dla idealnych alaskan malamutów? „Winterku, chodź no tu z tą piłeczką” – aha, powoli się jednak resocjalizują, coraz częściej włączają do zabawy, a czasem nawet bronią Wintera przed zdenerwowaną paniusią z pudelkiem pod pachą.

Winter mocno kocha swoją rodzinę. Najmocniej na świecie! Ale w jego życiu pojawia się jeszcze ktoś… Pewna słodka suczka, w której zakochuje się na zabój!

źródło opisu: http://www.wyd-literatura.com.pl/

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/

Veronica | 2014-02-19

Druga część jest tak samo wspaniała jak pierwsza. Liczę na kolejną :)

Elena | 2014-03-04
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Super :)

Korenia | 2013-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2013

Świetna książka, równie fajna jak poprzednia część :) Mam nadzieję, że powstanie kolejny tom przygód Wintera. Lekka, przyjemna i urocza - dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do tego pięknie wydana!

Ervisha | 2015-09-01
Przeczytana: 01 września 2015

Kontynuacja przygód Wintera. Tym razem Winter dorósł i stał się dorosłym, jednak równie niesfornym psem. Książka lekka, czyta się ją szybko ale podobnie jak poprzednia nie powala

zwyczajnaona | 2015-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2015

Świetna książka do wspólnego rodzinnego czytania. Polecam

BUKA | 2014-11-08
Przeczytana: 03 września 2014

W tomie tym sympatyczny narrator z niesfornego szczeniaka przeistacza się w całkiem dorosłego i… obdarzonego nieposkromionym temperamentem psa. Winter w dalszym ciągu wykazuje ogromną ochotę na wszelkie swawole i skwapliwie wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję, by się oswobodzić i pomknąć w nieznane. Z determinacją i podziwu godną odwagą broni też swego terytorium, które po wyprowadzce z mieszkania w bloku znacznie się powiększyło. Zwierzę ma teraz do dyspozycji przydomowy ogród, który z lubością penetruje, nie oszczędzając przy tym kwitnących krzewów czy ozdobnych klombów. Od czasu, kiedy do rodziny bohatera dołączył nowy członek (mały, rudy kundelek ze śmiesznie oklapniętymi uszkami), spadło na niego także znacznie więcej obowiązków, związanych z dbaniem o honor stada. Życie rasowego alaskan malamuta nie należy do łatwych!

Wrodzona ciekawość świata i wysoko rozwinięty instynkt poznawczy czworonoga sprawiają, że nie umie on zbyt długo pozostawać w bezruchu. Żądny przygód,...

Asia | 2014-10-27
Przeczytana: 25 października 2014

Nowe przygody były tak samo śmieszne jak w poprzednim tomie. Wielka szkoda że nie będzie dalszych przygód i że to już na dzisiaj koniec. W wielu momentach najbardziej rozśmieszał mnie Winter. Kocham psy i czytając przygody Wintera jeszcze bardziej je pokochałam. To był cudownie spędzony czas z Winterem.

Wiktoria | 2014-11-04
Przeczytana: 03 listopada 2014

Świetna książka, zabawna, pokazująca prawdopodobny widok i poglądy psa, jego myślenie. Świetna szczególnie dla dzieci, czytałam ją siostrze :)

Stendar | 2015-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2015

Każde słowo w tej książce to najprawdziwsza prawda :) malamuciarze wiedzą, o co chodzi :D
z malamucimi pozdrowieniami ;)

Natalia | 2018-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2016