Mroczny sekret

Cykl: Mroczny sekret (tom 1) | Seria: czerwona seria
Wydawnictwo: Czarna Owca
Dark Secret
joly_fh

Sekretny świat seksualnych obsesji i erotycznych intryg Harriet Radcliffe ma dwadzieścia trzy lata, stałą pracę i narzeczonego. Z pozoru jest szczęśliwa, ale tak naprawdę jej życie jest bardzo nudne. Wszystko wskazuje na to, że nadszedł właściwy moment, aby do przewidywalnej codzienności wprowadzić odrobinę pikanterii. Dziewczyna odpowiada na ogłoszenie o pracę i nieoczekiwanie zostaje...

Sekretny świat seksualnych obsesji i erotycznych intryg

Dziewczyna odpowiada na ogłoszenie o pracę i nieoczekiwanie zostaje asystentką znanej na całym świecie gwiazdy filmowej. Nagle otwiera się przed nią sekretny świat seksualnych obsesji i erotycznych intryg. Zanurzając się w nim, Harriet stopniowo i z niemałym zaskoczeniem odkryje własne potrzeby i pragnienia.

źródło opisu: Czarna Owca, 2013

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

Olivia99 | 2017-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2017

Poczatkowo myslalam że ta ksiazka bedzie rownie kiepska co "Przystan posluszeństwa" tej samej autorki. Czytalam troche zniechecona, jednak nie chcialam zeby bezczynnie lezala na półce.
O dziwno jestem mile zaskoczona.
Ksiazka byla naprawde dobra i z checią przeczytam jej kontynuacje pt."Zakazane pragnienia".
Bardzo ciekawa i nietypowa fabuła.
Harriet, czyli nasza główna bohaterka zostaje sekretarka bardzo seksownej i cenionej aktorki Roweny. Na czas pracy wprowadza się do jej posiadłosci.
Jak sie okazuje Rowene i jej przyrodniego brata łączy coś wiecej niż tylko rodzinna miłośc. Oboje pragną od siebie dużo, duzo wiecej.
Lewis - mąż Roweny wiedząc o wszystkim, wciela w zycie niecny plan. Jako scenarzysta posanawia nekrecic swietny film na podstwie tego co dzieje sie w jego domu. Niczego nieświadoma Harriet zostaje wplątana w gre ktora daje jej wiele korzysci ale takze wytraca z rownowagi jej zmysły.
Przezywa niezapomniane chwile z Lewisem i pomimo niecheci, zakochuje sie w nim....

Dorotxy | 2016-06-26
Przeczytana: 22 czerwca 2016

Już dawno książka mnie tak nie rozczarowała....szkoda, bo myślałam, że wszystko się fajnie rozwinie i coś z tego będzie. Akcja mało wartka, smętna i wszyscy tacy płytcy. No nie podobała mi się i do drugiej części już nawet nie zajrzałam obawiając się że będzie podobnie. Chyba nie dla mnie takie książki ;)

andjeo | 2016-04-24
Przeczytana: 23 kwietnia 2016

Bardzo płytka powieść pornograficzna.

Jolka1711 | 2016-01-06
Przeczytana: 22 grudnia 2015

Seks i tylko seks i nic więcej:(

Ewa | 2015-07-11

Ogólnie to wciągająca ale rozdział siódmy,ósmy można spokojnie pominąć-jedna wielka orgia i przesyt.

Agnieszka Ślęzak | 2015-07-04

Jest to druga książka tej autorki, którą przeczytałam i niestety nie jest ona najwyższych lotów. Przeczytałam w ostatnim czasie kilka niezłych erotyków, lecz "Mroczny sekret" do nich nie należy. No chyba, że wymagamy od erotyków tylko dobrych scen łóżkowych, to ta książka spełni wasze oczekiwania, gdyż sceny erotyczne są napisane ze smakiem i poruszają wyobraźnie:D Sama fabuła nie przypadła mi do gustu, gdyż oprócz dobrego seksu jest naiwny wątek miłosny Harriet i Lewisa oraz kazirodcza miłość Chrisa i Roweny. Jest to lektura dobra wakacyjne popołudnie przed gorącą nocą:)

agusia29099 | 2015-05-13

Często narzekam że akcja w książce strasznie się ciągnie ale w tym przypadku dzieje się ona za szybko. Czytało się jednak przyjemnie. 6/10

Sanderka1985 | 2015-01-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 14 stycznia 2015

A oto i moje kolejne spotkanie z autorkami z tzw. Czerwonej Serii, Wydawnictwa Czarna Owca. Ostatnio zauważam powrót, lub renesans tego typu książek. Po "50 twarzach Greya" wszystkie kobiety chcą byc wyzwolone. Chcą czytać książki dla "kobiet, które chcą więcej", jak głosi napis na książce. Mnie osobiście czyta się te książki lekko i przyjemnie. Nie jest to może literatura wysokich lotów i nie przezytamy recenzji w jakimś snobistycznym czasopiśmie o literaturze, ale jednak się to sprzedaje, i to całkiem nieźle co świadczy że pewnie ktoś to oprócz mnie czyta. Tym razme mamy młodą Angielkę, Harriet, która zostaje zatrudniona przez gwiazdę kina amerykańskiego. Troche sztampowo bo mamy tu: nudnego byłego chłopaka, niesatysfakcjionującą pracę i gługonogą piekność, która szuka nowych wyzwań. No ale pamietajmy że nie można tylko czytać Dostojewskiego... I tak zaczyna się akcja. Polecam wszystkim Paniom, na dlugie zimowe wieczoru lub może przed zbliżającycm się urlopem, bo czasem warto...

anikatera | 2014-04-23

Harriet Radcliffe to młoda, przykładna kobieta(do czasu), która żyje w stabilnym związku, mającym jej zapewnić spokojną przyszłość. Jednak nie jest zadowolona ze swojego życia seksualnego, pewnego razu nie wytrzymuje i zrywa zaręczyny, chce zacząć wszystko od nowa, poszerzyć swoje horyzonty, doświadczyć czegoś ekscytującego.
Harriet przyjmuje pracę asystentki znanej aktorki, która, aby być dalej na szczycie, musi zagrać w filmie, który wstrząśnie wszystkimi. Pomoże jej w tym mąż, tworząc film o kazirodczym związku między bratem i siostrą, na który godzi się mąż kobiety. Szkopuł tkwi w tym, że fabuła idealnie odzwierciedla rzeczywistość.

Lubię książki problematyczne, pokazujące co jest dobre a co złe, szczególnie w kwestiach spornych, kiedy część świata mówi, że tak nie powinno się postępować, a inni tak robią i nie widzą w tym nic złego. Zbyt często ludziom brakuje tolerancji, kierują się stereotypami, ale też powstaje nowe i to negatywne zjawisko, kiedy ludzie na siłę chcą być...

Przeczytana: 23 marca 2014

Prawdę mówiąc przeczytałam mnóstwo erotycznych książek. Niektóre z nich były fascynujące ze smakiem, inne fascynujące i mroczne, zdarzały się przeciętne a i takie z sensacją, która dodawała tylko akcji i zachęty do czytania ale ta propozycja zaskoczyła mnie całkowicie. Z początku było interesująco. Dwojga ludzi ciągnie do siebie, jest im niesamowicie w łóżku, nawet nie przeszkadzało mi to, że Lewis jest żonaty. ale to co działo się później? Szok! Po prostu nie wyobrażam sobie co niektórych scen w prawdziwym świecie, do tego te granie na uczuciach? To jeszcze nic bo jest druga część tej historii i już na końcu Lewis uświadamia nas co będzie w kolejnej części a ja pytam. Jak można to robić z własną żoną? A ona jest tym pomysłem oczarowana... Nie wiem co napisać, polecić? Nie wiem, chyba, że ktoś lubi "intensywne" sceny erotyczne a sex rodzeństwa przyrodniego ich nie odrzuci. Dodam jeszcze, że momentami uważałam, że jest to pornol a nie erotyk.