Mroczny sekret

Okładka książki Mroczny sekret Marina Anderson
Okładka książki Mroczny sekret
Marina Anderson Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Mroczny sekret (tom 1) Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
Mroczny sekret (tom 1)
czerwona seria
Dark Secret
Czarna Owca
2013-06-19
2013-06-19
Ewa Kaniowska
strata narzeczony sekret codzienność pikanteria obsesja pragnienia seks intrygi

Ocena tak wysoka tylko przez dobrze napisane sceny erotyczne. Reszta jest zbyt sztuczna i udająca wyrachowaną. Bardzo nienaturalni bohaterowie którzy szukają realizmu.

Początek niezły, nawet ciekawa fabuła ,kolejne strony to sceny seksu.

Początek niezły, nawet ciekawa fabuła ,kolejne strony to sceny seksu.

Harriet ma 23 lata, stałą pracę i narzeczonego. Jednak nie jest do końca szczęśliwa, postanawia to zmienić, bo jej życie wydaje się po prostu nudne. Dlatego z pomocą przyjaciółki wynajduje nowa prace w ogłoszeniu. Ciut wcześniej również zostawia narzeczonego za którego miała wyjść, niestety ale nie jest zbyt dobry w łóżku, nie czuje tego coś. Nieoczekiwanie odpowiadają na jej cv z ogłoszenia, dzwoniąc do niej Harriet jest w niebie, ale również nie jest do końca tego pewna, w końcu godzi się na rozmowę ze swoją pracodawczynią, jak się okazuje jest to wielkiej sławy gwiazda. Nagle otwiera się przed nią, świat erotyzmu, manipulacji, niewiedzy, potężnego uczucia i orgii ja tak to nazwę. Książka jak dla mnie słaba, co chwilę tylko bzykanko, brakuje jakiejś ciekawej przygody, Lewis niby się w niej zakochuje, ale nie jestem przekonana tego do końca.. No i Chris i jego siostra, którzy się kochają i są sobie seksualnie oddanni, co mnie delikatnie mówiąc obrzydza, bo Lewis jest przecież mężem siostry Chrisa.

Kompletnie nie moje klimaty, jednak muszę przyznać, że książka mnie wciągnęła...
Być może stał za tym styl pisania autorki lub dość nietuzinkowa fabuła, jedno i drugie?
Nie mniej jednak bylam pozytywnie zaskoczona.

Nie mniej jednak bylam pozytywnie zaskoczona.

Poczatkowo myslalam że ta ksiazka bedzie rownie kiepska co "Przystan posluszeństwa" tej samej autorki. Czytalam troche zniechecona, jednak nie chcialam zeby bezczynnie lezala na półce.
O dziwno jestem mile zaskoczona.
Ksiazka byla naprawde dobra i z checią przeczytam jej kontynuacje pt."Zakazane pragnienia".
Bardzo ciekawa i nietypowa fabuła.
Harriet, czyli nasza główna bohaterka zostaje sekretarka bardzo seksownej i cenionej aktorki Roweny. Na czas pracy wprowadza się do jej posiadłosci.
Jak sie okazuje Rowene i jej przyrodniego brata łączy coś wiecej niż tylko rodzinna miłośc. Oboje pragną od siebie dużo, duzo wiecej.
Lewis - mąż Roweny wiedząc o wszystkim, wciela w zycie niecny plan. Jako scenarzysta posanawia nekrecic swietny film na podstwie tego co dzieje sie w jego domu. Niczego nieświadoma Harriet zostaje wplątana w gre ktora daje jej wiele korzysci ale takze wytraca z rownowagi jej zmysły.
Przezywa niezapomniane chwile z Lewisem i pomimo niecheci, zakochuje sie w nim. Lewis ktory mial zupelnie inne zamiary co do Harriet rowniez widzi ze czuje do niej cos wiecej. Juz dawno ma swiadomość ze jego żona bardziej pragnie Chrisa-swojego przyrodniego brata niż wlasnego męza.
W ostatniej scenie seksualnej wszystko wychodzin na jaw. Chris rowniez za bardzo wczuł sie w role i chcial Harriet na wlasnoć a Lewis nie mogl tego znieść. Rozgoryczona Rowena musiała wyjawić sekretarce szokującą prawde o tym jaki byl cel jej zatrudnienia w tym domu.
Wszystko szczesliwie sie skonczylo , z korzyscia dla Harriet, jednak Lewis mysli nad kontynuacją swojego filmu ktory odniósł niebywały sukces, a Harriet równiez ma zaplanowaną role w nim...

O dziwno jestem mile zaskoczona.
Bardzo ciekawa i nietypowa fabuła.
Harriet, czyli nasza główna...

Już dawno książka mnie tak nie rozczarowała....szkoda, bo myślałam, że wszystko się fajnie rozwinie i coś z tego będzie. Akcja mało wartka, smętna i wszyscy tacy płytcy. No nie podobała mi się i do drugiej części już nawet nie zajrzałam obawiając się że będzie podobnie. Chyba nie dla mnie takie książki ;)

Bardzo płytka powieść pornograficzna.

Bardzo płytka powieść pornograficzna.

Seks i tylko seks i nic więcej:(

Seks i tylko seks i nic więcej:(

Ogólnie to wciągająca ale rozdział siódmy,ósmy można spokojnie pominąć-jedna wielka orgia i przesyt.

Jest to druga książka tej autorki, którą przeczytałam i niestety nie jest ona najwyższych lotów. Przeczytałam w ostatnim czasie kilka niezłych erotyków, lecz "Mroczny sekret" do nich nie należy. No chyba, że wymagamy od erotyków tylko dobrych scen łóżkowych, to ta książka spełni wasze oczekiwania, gdyż sceny erotyczne są napisane ze smakiem i poruszają wyobraźnie:D Sama fabuła nie przypadła mi do gustu, gdyż oprócz dobrego seksu jest naiwny wątek miłosny Harriet i Lewisa oraz kazirodcza miłość Chrisa i Roweny. Jest to lektura dobra wakacyjne popołudnie przed gorącą nocą:)

• Erotyka
  • +18

Dodaj cytat z książki Mroczny sekret