Mroczny sekret

Okładka książki Mroczny sekret
Marina Anderson Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Mroczny sekret (tom 1) Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Mroczny sekret (tom 1)
czerwona seria
Dark Secret
Czarna Owca
2013-06-19
2013-06-19
Ewa Kaniowska
strata narzeczony sekret codzienność pikanteria obsesja pragnienia seks intrygi

więcej Więcej

Harriet ma 23 lata, stałą pracę i narzeczonego. Jednak nie jest do końca szczęśliwa, postanawia to zmienić, bo jej życie wydaje się po prostu nudne. Dlatego z pomocą przyjaciółki wynajduje nowa prace w ogłoszeniu. Ciut wcześniej również zostawia narzeczonego za którego miała wyjść, niestety ale nie jest zbyt dobry w łóżku, nie czuje tego coś. Nieoczekiwanie odpowiadają na...

Kompletnie nie moje klimaty, jednak muszę przyznać, że książka mnie wciągnęła...
Być może stał za tym styl pisania autorki lub dość nietuzinkowa fabuła, jedno i drugie?
Nie mniej jednak bylam pozytywnie zaskoczona.

Poczatkowo myslalam że ta ksiazka bedzie rownie kiepska co "Przystan posluszeństwa" tej samej autorki. Czytalam troche zniechecona, jednak nie chcialam zeby bezczynnie lezala na półce.
O dziwno jestem mile zaskoczona.
Ksiazka byla naprawde dobra i z checią przeczytam jej kontynuacje pt."Zakazane pragnienia".
Bardzo ciekawa i nietypowa fabuła.
Harriet, czyli nasza główna...

Już dawno książka mnie tak nie rozczarowała....szkoda, bo myślałam, że wszystko się fajnie rozwinie i coś z tego będzie. Akcja mało wartka, smętna i wszyscy tacy płytcy. No nie podobała mi się i do drugiej części już nawet nie zajrzałam obawiając się że będzie podobnie. Chyba nie dla mnie takie książki ;)

Bardzo płytka powieść pornograficzna.

Seks i tylko seks i nic więcej:(

Ogólnie to wciągająca ale rozdział siódmy,ósmy można spokojnie pominąć-jedna wielka orgia i przesyt.

Jest to druga książka tej autorki, którą przeczytałam i niestety nie jest ona najwyższych lotów. Przeczytałam w ostatnim czasie kilka niezłych erotyków, lecz "Mroczny sekret" do nich nie należy. No chyba, że wymagamy od erotyków tylko dobrych scen łóżkowych, to ta książka spełni wasze oczekiwania, gdyż sceny erotyczne są napisane ze smakiem i poruszają wyobraźnie:D Sama...

Często narzekam że akcja w książce strasznie się ciągnie ale w tym przypadku dzieje się ona za szybko. Czytało się jednak przyjemnie. 6/10

A oto i moje kolejne spotkanie z autorkami z tzw. Czerwonej Serii, Wydawnictwa Czarna Owca. Ostatnio zauważam powrót, lub renesans tego typu książek. Po "50 twarzach Greya" wszystkie kobiety chcą byc wyzwolone. Chcą czytać książki dla "kobiet, które chcą więcej", jak głosi napis na książce. Mnie osobiście czyta się te książki lekko i przyjemnie. Nie jest to może literatura...

• 2013
  • Erotyka
  • 2014
  • Literatura erotyczna
  • +18

Dodaj cytat z książki Mroczny sekret