Sekrety po zmierzchu

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Cykl: Po zmierzchu (tom 2) | Seria: Fikcja
Wydawnictwo: Hachette
Secrets After Dark

Miłość do Dominica zupełnie mnie odmieniła. Wyrzekłam się samej siebie, oddałam swe serce Dominicowi i zaufałam mu, jednak on mnie zawiódł... Zapędził się poza granice tego, co mogłam znieść, zabrał mnie tam, gdzie nie chciałam się znaleźć. Zrozpaczony tym, co zrobił, ukrył swoje najmroczniejsze pragnienia w głębi swej duszy. Próbując go nakłonić, aby pozwolił mi na rozwikłanie swoich sekretów, podejmuję ogromne ryzyko, ale nie mogę odrzucić tej szansy. Nawet jeżeli to oznacza koniec naszego związku… Prowokacyjna, wyszukana, pełna życia i uwodzicielska seria PO ZMIERZCHU, zapoczątkowana powieścią NAMIĘTNOŚĆ PO ZMIERZCHU, to esencja nieodpartej przyjemności, której wszyscy powinni zakosztować.

źródło opisu: http://www.hachette.com.pl/p,sekrety-po-zmierzchu,1132.html

źródło okładki: http://www.hachette.com.pl/p,sekrety-po-zmierzchu,1132.html

Ania | 2013-11-12
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, 2013
Przeczytana: 12 listopada 2013

W drugiej części tej powieści zdecydowanie więcej się dzieje a to za udziałem szefa Dominica dla którego pracuje Beth. Powieść bardzo ciekawa.Polecam

lulamae | 2015-07-06
Przeczytana: 05 lipca 2015

Drugi tom losów Beth i Dominica jest dla mnie trochę ciekawszy od pierwszego.

Po wydarzeniach na końcu pierwszego tomu Beth zostaje w Londynie. Mijają jednak tygodnia, a Dominic nie daje znaku życia. Wtedy pojawia się niesamowita okazja - Mark (nowy pracodawca Beth) dostaje zlecenie u niejakiego Andrieja Dubrowskiego u którego to zatrudniony jest także Dominic. Beth wiedziona nadzieją, że uda jej się spotkać Ukochanego wyrusza wraz z Markiem, aby potwierdzić autentyczność dzieła, którym zainteresowany jest Dubrowski.
Beth spotyka tam Dominica, jednak nic nie jest takie jakby można się było spodziewać. Ukrywanie związku, tajemnice, uwaga Andrieja zwrócona w stronę Beth. Co z tego wszystkiego wyniknie?

Dzieje się więcej, zwroty akcji są częstsze i mogą zaciekawić czytelnika. Nie jest to nadal seria, która mnie jakoś szczególnie urzeka, ani powala na kolana, jednak po tym tomie sięgnę z większą wiarą po kolejny, aby dowiedzieć się jaki będzie finał tej miłości.

mroźny_poranek | 2013-12-02
Przeczytana: 20 kwietnia 2013

Przyznam szczerze, że druga część zdecydowanie bardziej mnie wciągnęła niż pierwsza. Tutaj losy naszych głównych bohaterów Beth i Dominica zdecydowanie się komplikują.
Jest więcej akcji; szef Dominica, niejaki Andrei zaczyna mącić i wprowadzać niejasne sytuacje pomiędzy tych dwojga.
Wszystko komplikuje się podczas pamiętnej imprezy w dyskotece, kiedy to Beth traci świadomość za sprawą dość denerwującej Anny.
Końcówka książki sprawiła, że musiałam przeczytać jeszcze część trzecią.
Generalnie fajnie napisana, z ciekawą fabułą.

kitek | 2013-07-01
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 2013 rok

Druga część zdecydowanie lepsza od pierwszej, choć "relacje " między Beth i Dominiciem przewidywalne, nudne i z czasem przekartkowane dalej. Zobaczymy co pokaże trzecia część.

Magdusia00091 | 2013-04-30
Na półkach: Przeczytane, Pdf
Przeczytana: 30 kwietnia 2013

Lepsza niż pierwsza część :)
Szef Dominika na pewno wprowadza do książki taki powiew świeżości, przyjemniej się czyta.
Anna irytująca postać. Czytając nie mogłam jej znieść.
Dominik i Beth ? Zamiast porozmawiać szczerze, owijają w bawełnę no i kończy się jak kończy. Nie tak jak powinno być.
Czekam z niecierpliwością na 3 część. Mam nadzieję,że Rosjanin nie uwiedzie naszej Beth i będzie ona szczęśliwa z Dominikiem.
Książkę polecam :)

Angel92 | 2015-03-13
Na półkach: Przeczytane, 2015

Ta część mnie bardzo wciągnęła, nawet nie wiem kiedy skończyłam.Połowę nocy nie spałam żeby ją skończyć :P Rewelacyjna. Polecam

Jagoda30 | 2014-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2014

Sporadycznie spozywam alkohol. Tak naprawdę to w ogóle nie piję, niemniej kiedy kupiłam tą książkę musiałąm być pod wpływem, innego wytłumaczenia nie potrafię znaleźć. Po przeczytaniu pierwszej części obiecywałam, ze drugiej nie tkne, tymczasem coś sprawiło, ze robiąc zakupy w Merlinie kliknęłam rownież tą pozycję. Cóż było robić? Trzeba było przeczytać

Druga część jest zdecydowanie lepsza niż pierwsza, potwierdza to trend panujący w sagach erotycznych, pierwsza słaba, druga lepsza, trzecia do luftu( się okaże czy w tym przypadku również)

Opisów seksu jest dużo mniej, choć są one nadal słabe. Autorka nadal niezdecydowana jest w jaki sposób ma ten seks opisywać, więc znów mamy tu wplatanie "Oddawania hołdu kobiecości" i "pieprzeniu" praktycznie w jednym wersie

Pomijając słaby seks, jest trochę akcji, Beth trochę wyostrzył się charakter i nie jest już taką rozlazłą mameją. Nadal najsłabszą postacią pozostaje umartwiający się Dominik, za to bardzo podoba mi się postać Andrieja i...

MartaKu | 2013-10-15
Przeczytana: 26 września 2013

Lepsza niz pirwsza część. Owiele ciekawsza, bardziej wciąga.

Alexa_Marie | 2013-03-24

Druga część trylogii Sadie Matthews wzorowana na "Fifty Shades", podobała mi się o wiele bardziej niż pierwsza. Głównie za sprawą rosyjskiego oligarchy Andrei, który wniósł ze sobą coś nowego do książki, która w przeciwnym razie wałkowałaby na okrągło temat wielkiej miłości Beth do niesamowicie przystojnego Dominica. Zachowanie Dominica wobec Beth w tej części uważam za okropne i zaczęłam się poważnie zastanawiać, co ona w nim widzi. Beth zdecydowanie przydałby się kurs z asertywności. Jednak powieść czyta się łatwo i byłam zbyt ciekawa, jak dalej potoczą się losy Beth, żeby nie przeczytać jej do końca. W trakcie powieści ma miejsce przyjęcie w jaskiniach, którego przebieg ma dramatyczny wpływ na związek Beth i Dominica. Jednak dylematów Beth w związku z przebiegiem tego przyjęcia (nie zdradzę o co chodzi), nie byłam w stanie traktować do końca poważnie... Kilkadziesiąt stron książki zajmują wątpliwości, obawy i niedopowiedzenia, którym było w stanie zapobiec 15 minut szczerej...

asia20100 | 2013-06-17
Na półkach: Przeczytane, Romans/Erotyk

Po przeczytaniu pierwszej części miałam mieszane uczucia czy sięgać po kolejną, ale było warto! Książka jest rewelacyjna! Cały czas trzyma w napięciu, jest pełna intryg i niedomówień. Mimo, że główna bohaterka nadal jest „nieogarnięta” i podejmuje same złe decyzje, to jednak nie irytuje tak jak w pierwszej części ;) Za to męskie postacie są rewelacyjnie przedstawione jako tajemnicze i władcze samce alfa… Zdecydowanie przeczytam trzecią część bo jestem ciekawa, którego z nich wybierze Beth i który z nich ma szczere zamiary…