Zakazane pragnienia

Okładka książki Zakazane pragnienia Marina Anderson
Okładka książki Zakazane pragnienia
Marina Anderson Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Mroczny sekret (tom 2) Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
Mroczny sekret (tom 2)
czerwona seria
FORBIDDEN DESIRES
Czarna Owca
2013-11-20
2013-11-20
Ewa Kaniowska
pragnienia zakazane romans erotyk pragnienia czarna owca

Nie odbiega poziomem od pierwszej części oprócz tego że tu już praktycznie fabuła nie istnieje i są jakieś mało logiczne ochłapy przemieszane ze scenami erotycznymi też mocno przekolozowanymi.

Myślałam ze druga cześć będzie lepsza, jednak to nadal seks i minimum fabuły .

Myślałam ze druga cześć będzie lepsza, jednak to nadal seks i minimum fabuły .

Oh Harriet! Co za średniej jakości beznadziejna książka. Upieczona mężatka wraz ze swoim mężem wybierają się w podroz poślubna do Kornwalii, ale nie sami.. Ponieważ poprzednia produkcja filmowa jej męża była hitem i teraz jej mężuś planuje, co będzie dalej z filmem, zabierają ze sobą parę z 10 letnim stażem małżeńskim. I tutaj nie mogę zrozumieć tego w ogóle, bo normalni ludzie tak nie robią, ale cóż, ta książka jest nienormalna, pokręcona nie wiem jak to jeszcze ująć. Małżeńska miłość oczywiście trwa w najlepsze, ale para która przyjechała ma za zadanie troszkę pomieszać. Dziwi mnie to że Harriet poszła na kolejny taki układ. Lewisa nie mogę za nic w świecie polubić, wręcz nie nawidzę jego tożsamości w tej książce. Harriet ma sex z Edmundem, a Lewis potem również z jej przyjaciółka. Jak ja się pytam? Wszystko na potrzebę filmu, albo wszystko dlatego żeby zagrać w filmie. Jestem znużona ta książka, może dlatego że nie lubię zdrady, a tu jej jest tak dużo i tak wyobcowanie, aż się rzygać chce. Sceny sexu są ok, ale czy nie mogłaby to być książka o romantycznym sexie we dwoje, jak to w małżeństwie bywa. Oczywiście rozumiem, autorka ksiązki chciała pokazać coś innego, niestety w mój gust nie trafiła.

Niesamowita książka ;)

Niesamowita książka ;)

Zawiodłam się.
O ile pierwsza częśc zachęcała do przeczytania kolejnej i okazała sie ciekawa, ta książka nie wzbudziła we mnie zachwytu. Zakończenie kompletnie mnie nie zadowoliło, czuje niedosyt nie znając konkretnie dalszych losów w małżeństwie Harriet i Lewisa, a cała fabuła była dosyć nudna. Bohaterowie byli skołowani, nie wiedzieli czego chcą i wydawało się, że dużo rzeczy robią wbrew sobie. Troche takie na przymus wszystko.
Książka dosyć przeciętna, spodziewałam sie większego "wow". a tu wszytsko było dosyć proste i bezmyslne.

Zawiodłam się.

Książka może być, jakoś szału nie zrobiła na mnie. Jestem ciekawa czy jakaś mi sie spodoba książka z tej serii. Końcówka była do przewidzenia i nie było jakiegoś wielkiego zachwytu. Nie czytałam pierwszej części lecz już wiem że jej nie przeczytam, jak już wiadomo co w niej było. Autorka po części wróciła do wydarzeń z pierwszego tomu.

Podobnie jak pierwsza część, akcja toczy się bardzo szybko. Zakończenie jak dla mnie bardzo zaskakujące. 6/10

Czytadło kolejne z lekkim pieprzem.

Czytadło kolejne z lekkim pieprzem.

Czytając erotyki punktem kulminacyjnym był ślub albo związek głównych bohaterów. Tu ślub to dopiero początek całej opowieści. Nawet polubiłam Lewisa w pierwszej części ale tu na początku książki już byłam na niego zła! Tekst: "Jestem twoim mężem, a nie dozorcą. Ani przez chwilę nie zakładałem, że pozostanę ci
wierny do końca naszych dni, jak więc mógłbym oczekiwać czegoś takiego od ciebie?". No ludzie! To po co się żenić? Lepiej żyć na "kocią łapę" i zdradzać się na lewo i prawo. A Harriet? Spotkała swojego wymarzonego mężczyznę, wspaniałego kochanka, wzięła z nim ślub i co? Zamierzała ulec namową Lewisa i wdać się w erotyczną przygodę z jego przyjacielem Edmundem. Cóż, na początku tak myślałam a później już stwierdziłam, że wcale jej nie namówił, sama tego chciała! Biedny Lewis, chciał, żeby jego żona to szybko zakończyła ale ona z całą stanowczością mówiła, że musi doprowadzić ten romans do końca. Chce się przekonać do czego jest zdolna i jak daleko może się posunąć. Druga część to też pornol, nie erotyk, więc jak ktoś jest wrażliwy i delikatny nie powinien czytać tej propozycji.

wierny do końca naszych dni, jak więc mógłbym oczekiwać czegoś...

Najgłupsza książka ever, szkoda czasu.....

Najgłupsza książka ever, szkoda czasu.....

• Erotyka
  • +18
  • Literatura erotyczna
  • Erotyk

Dodaj cytat z książki Zakazane pragnienia