Niesamowite pozycje i techniki, które doprowadzą go do rozkoszy. Fantastyczne pomysły na seks, który zrobi na nim wrażenie

Wydawnictwo: Muza
978-83-7758-051-6
seks, pozycje
poradniki

Stwórz najbardziej ekscytujący seks jego życia. Książka ta uczy kobiety najlepszych pozycji i technik, które zmienią codzienny seks w fantastyczne przeżycie. Każda pozycja, technika miłości francuskiej czy pieszczot rękoma będzie odpowiadała mężczyźnie, techniki z tej książki mają pobudzać jednocześnie wiele męskich stref rozkoszy i wrażliwych punktów. Każdy z 30 scenariuszy zawiera...

Stwórz najbardziej ekscytujący seks jego życia.
Książka ta uczy kobiety najlepszych pozycji i technik, które zmienią codzienny seks w fantastyczne przeżycie. Każda pozycja, technika miłości francuskiej czy pieszczot rękoma będzie odpowiadała mężczyźnie, techniki z tej książki mają pobudzać jednocześnie wiele męskich stref rozkoszy i wrażliwych punktów. Każdy z 30 scenariuszy zawiera zaskakujące elementy i posunięcia.

Podczas gdy inne książki o seksie podają gotowe wskazówki i instrukcje, ta prezentuje niesamowite scenariusze od gry wstępnej do szczytowania, które zrobią wrażenie na partnerze. Inaczej niż inne książki o seksie ukazujące nowe warianty tematów starych jak świat, każde doświadczenie w tym znakomitym poradniku seksualnym jest całkowicie niepowtarzalne i zawiera niespotykane dotąd elementy. Nauczysz się podnosić na wyższy poziom każde doświadczenie od seksu oralnego i manualnego do stosunku.

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11406

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=11406