Poznaj Prawdę i bądź wolny

Wydawnictwo: Centrum
śmierć, zaświaty
wiktorek

Książkę tę kieruję do wszystkich ludzi, bez względu na kolor ich skóry czy wyznanie, bowiem każdy z nas zetknie się kiedyś ze śmiercią własną lub cudzą. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nic innego jak właśnie lęk przed śmiercią jest przyczyną większości, jeżeli nie wszystkich, nieszczęść tego świata? Strach przed śmiercią przypomina wnętrze wulkanu. Ów ukryty, bezustanny lęk, którego żadne pieniądze ani powierzchowne wysiłki nie są w stanie zneutralizować stanowi istotę wszelkich rzeczy. Wynika on nie tyle ze samej śmierci, co z braku informacji na jej temat. Wszechobecne media nie ułatwiają jej zrozumienia, ponieważ śmierć w nich albo nie występuje, albo na przykład w filmach czy grach komputerowych jest zbanalizowana i nierzeczywista. Stąd większość ludzi zdaje się na tak zwany ślepy los, nie wiedząc jak pokierować swoim życiem zarówno na tym, jak i na tamtym świecie. Gdy zapoznasz się z przedstawioną tu wiedzą, nie będziesz już więcej marnował swego życia. Zaczniesz dokonywać innych, bardziej świadomych wyborów. Kto wie, być może staniesz się niesłychanie mądry i szczęśliwy. Raz na zawsze pozbędziesz się lęku i przestaniesz żyć we wiecznej frustracji. Zrozumiesz bowiem, że to, czego się tak bardzo boisz (najczęściej nieświadomie), wcale nie istnieje, ponieważ to, co nazywasz śmiercią jest jedynie zdjęciem ciała w dokładnie taki sam sposób, w jaki zdejmujesz i wyrzucasz stare, już do niczego nie potrzebne ci ubranie. Tymczasem ty, jako człowiek właściwy, idziesz dalej. Dokąd? Otóż zrozumienie tego jest niezwykle istotne, ponieważ od tego, co o śmierci wiesz, co o niej za życia myślisz i czego od niej oczekujesz zależy to, co cię po niej spotka i jak się potoczą twoje dalsze losy. A zatem wiedza na temat śmierci jest dla twojego życia tak samo ważna, jak powietrze, którym oddychasz, gdyż od niej zależy twoje dalsze życie. Żywię nadzieję, iż zrozumiesz, że wszystko, co przeżywasz zależy tylko i wyłącznie od ciebie samego. Musisz wobec tego wziąć swe życie we własne ręce, ponieważ nikt ci w tym nie pomoże.
Bez wiedzy zawartej w tej książce nie może się obyć żaden człowiek, a w szczególności jest ona ważna wówczas, gdy jesteś chory, w podeszłym wieku lub gdy masz w rodzinie kogoś, kto wielkimi krokami zbliża się do przejścia nazywanego potocznie "śmiercią". Jeżeli utraciłeś kogoś bliskiego i jesteś w żałobie, to książka ta jest w sam raz dla ciebie. Książka ta wytłumaczy ci każdą tragedię i pozwoli wyleczyć rany w twoim sercu wynikające ze śmierci osoby bliskiej ci w przeszłości.

źródło opisu: http://www.wydawnictwocentrum.pl/sklep.html

źródło okładki: www.wydawnictwocentrum.pl/sklep.html

MagdaLena85 | 2016-04-26

Autorka jest świecką egzorcystką, a jej 'miejscem pracy' są dwa światy: żywych i umarłych, ponieważ pomaga jednym i drugim. Jej książki stanowią świadectwo niesienia pomocy, uleczania dusz, a czytelnikowi dają do myślenia. 'Poznaj prawdę...' odebrałam jako poradnik: po pierwsze jak potrafić odejść ukochanej osobie, z której śmiercią nie chcemy się pogodzić, po drugie - jak troszczyć się o właśną duszę. Jest to niewątpliwie książka, którą poleciłabym osobom w żałobie. Choć przyznaję, że podczas czytania zdarzyły mi się dwie noce przy zapalonym świetle w całym mieszkaniu (nie potrafiłam się zdystansować do opowieści o opętaniach).

Monika | 2016-03-25
Przeczytana: 2015 rok

Tytuł nieco "amerykański", ale zapewniam, że warto przeczytać tą książkę. Dla mniej wtajemniczonych będzie dobrym początkiem. Autorka w bardzo przystępny sposób wyjaśnia, czym jest dusza i jak wygląda jej wędrówka przez kolejne inkarnacje. Czytelnik dowiaduje się również, dlaczego dochodzi czasami do opętania przez duchy i skąd te duchy się biorą. Super książka, polecam wszystkim, którzy interesują się ezoteryką i mistycyzmem.

www.twojekronikiakaszy.pl
FB: Centrum Rozwoju Przestrzeni Serca

grejfrutoowa | 2014-03-25
Przeczytana: 25 marca 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Wanda Prądnicka jestem magistrem psychologii i parapsychologiem. Zajmuje się też jasnowidzeniem i egzorcyzmami. Na swoim koncie ma kilka książek o rozwoju duchowym i osobistym. Jedną z pozycji jest „Poznaj prawdę i bądź wolny”. Wydaniem zajęło się wydawnictwo Centrum. Książka pojawiła się na rynku w 2012 roku.
Każdy z nas zetknął się ze śmiercią. Najczęściej widzimy ją w mediach, które jednak wypaczają jej obraz. Każdy z nas umrze i lęk przed tym wydarzeniem paraliżuje nas i jest powodem nieszczęść tego świata. Często nie jesteśmy świadomi tego strachu, który w wielu momentach paraliżuje nas i sprawia, że nie potrafimy się zdecydować. Boimy się, bo nie wiemy co czeka na nas w chwili śmierci. Tak naprawdę jednak śmierć jest tylko etapem, który każdy musi przejść. Nie umieramy jednak nigdy – obumiera tylko nasze ciało fizyczne, nasza dusza jest wieczna, żyje wiecznie i cały czas wciela się w różne postacie. Raz jesteśmy bogaci, raz biedni, raz mamy nadwagę a raz jesteśmy szczupli,...