Autohipnoza świadoma i nieświadoma. Skuteczna terapia twoich ograniczeń

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-446-9
autohipnoza, hipnoza, ezoteryka
martynal11

Andrzej Kaczorowski to psycholog, pedagog, hipnolog, doktor medycyny naturalnej i teologii. Umiejętności swoje doskonalił w St. Petersburgu, Charkowie i Seminarium Duchowym w USA. Jest wykładowcą Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku oraz Instytutu Hipnozy Klinicznej w Moskwie. Ten wybitny badacz i terapeuta przedstawia dziś swoją najnowszą publikację poświęconą autohipnozie....

Ten wybitny badacz i terapeuta przedstawia dziś swoją najnowszą publikację poświęconą autohipnozie. Czym jest? Dlaczego należy do najbezpieczniejszych technik terapeutycznych? W jaki sposób każdy z nas wykorzystuje ją będąc tego zupełnie nieświadomym?

Dzięki tej książce poznasz w pełni jedną z najskuteczniejszych technik hipnotycznych. Możesz ją samodzielnie wykorzystywać w domowym zaciszu i świadomie z jej pomocą wpływać pozytywnie na swoje zdrowie i samopoczucie. Poznasz pojęcie imagoterapii i znajdziesz jej praktyczne zastosowanie w Twoim przypadku. Dowiesz się także, jak z pomocą autohipnozy leczyć istniejące już choroby duszy i ciała, zapobiegać wystąpieniu nowych schorzeń poprzez harmonizację czakr oraz dokonywać samo programowania i pozbywać się nałogów. Dołączona do książki płyta CD pozwoli Ci z kolei samodzielnie wykonać synchronizację półkul mózgowych.

Z tą książka wkroczysz w nową erę uzdrawiania!

Do książki dołączona została płyta CD, która ułatwi Ci dokonanie synchronizacji półkul mózgowych.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2011

źródło okładki: http://www.talizman.pl/autohipnoza-wiadoma-i-niewiadoma-p-6592.html

ordoabchao | 2016-07-25

Książka napisana przez fachowca,polecam przeczytać przed udaniem się na hipnozę lub przed ćwiczeniem autohipnozy.

martynal11 | 2013-03-16
Przeczytana: 28 maja 2012

Rzadko czytam książki polskich autorów, jednak nie jestem do nich uprzedzona.Z taką tematyką zapoznaje się po raz pierwszy.

Sięgnięcie po tę książkę umożliwiła mi współpraca ze Studiem Astropsychologii. Dzięki temu zapoznałam się bardzo dokładnie z terminami używanymi na co dzień lub tymi bardziej medycznymi.
Na przykład ludzie często maja wrażenie,że to co widzą już kiedyś się wydarzyło, zwane jest Deja Vu. Dzięki tej książce mogłam się przekonać czemu to zjawisko zachodzi.
Hipnoza może pomóc nam wielu aspektach naszego życia.
Może pomóc człowiekowi, gdy nie radzi sobie z codziennością, w stanie depresji albo na przykład z panicznym lękiem przed czymś - zwanym fobią.
Pan Kaczorowski stanął na wysokości zadania tłumacząc bardzo dokładnie wszystkie terminy oraz informacje związane z hipnozą. Myślę, że podjął się trudnego zadania, ponieważ opisał trudną i kontrowersyjną tematykę.
Wiele ludzi z wrogim nastawieniem pod chodzi do hipnozy i gabinetów, w których te seanse się...

gargulecjr | 2016-12-13
SamuelSeti | 2016-05-04