Doświadczenia poza ciałem. Nowatorskie techniki podróży astralnych

Tłumaczenie: Mariusz Warda
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Navigating the Out-of-Body Experience: Radical New Techniques
podróż astralna, podróż, ciało

Czy wiesz, że już dzisiaj możesz doświadczyć podróży astralnej? Autor ma za sobą ich setki, a teraz dostarcza precyzyjnych i praktycznych wskazówek odnośnie samodzielnego badania tego fenomenu. Wskazuje również korzyści z odbywania podróży astralnych. Doświadczenia poza ciałem mogą umożliwić dostęp do innych poziomów rzeczywistości. Mogą także prowadzić do zmiany sposobu postrzegania otoczenia, rozwinięcia szerszego rozumienia świata, a nawet sprzyjać powstawaniu doznań dotychczas zarezerwowanych dla mistyków. Autor przedstawia różnorodne metody służące wywoływaniu w pełni bezpiecznych doświadczeń poza ciałem. Połączył on wiedzę na temat autohipnozy, pracy z oddechem, rzeczywistości wirtualnej, odżywiania i uzdrawiania. Czas na podróż Twojego życia!

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2013

źródło okładki: http://www.talizman.pl/dowiadczenia-poza-ciaem-p-8512.html

awiola | 2014-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2014

"Tajemnice nauki ujawniają, że jesteśmy ściśle powiązani z wszechświatem oraz światem dookoła nas, a nasza wewnętrzna świadomość może doświadczać świata poza ciałem lub bez użycia naszych zmysłów".

OBE, czyli doświadczenia poza ciałem to jeden z moich ulubionych tematów ezoterycznych. Ludzie, którzy zajmują się badaniem tego zjawiska twierdzą, że nawet 5% naszej ziemskiej populacji doświadczyło podróży astralnych. Nie zaliczam się jeszcze do tego grona, ale po lekturze książki Grahama Nichollsa – wiem nad czym muszę systematycznie pracować, by kiedyś udało mi się wyjść z własnego ciała i przejść na wyższy poziom postrzegania rzeczywistości.

Graham Nicholls to angielski pisarz i artysta, oraz przede wszystkim ekspert i badacz doświadczeń poza ciałem nazywanych OBE. Jego przygoda z tym parapsychologicznym zjawiskiem rozpoczęła się w dzieciństwie, gdy sam zaczął doświadczać wyjścia z własnego ciała. Swoje poglądy prezentował w Muzeum Nauki w Londynie, na Uniwersytecie w Cambridge,...

ordoabchao | 2017-04-01

Naukowe podejście do zagadnienia,szczegółowe wyjaśnienie czym tzw.OBE jest i chociaż opis samych technik zajmuje tylko kilkanaście stron na samym końcu to są one bardzo pomocne i warto je wypróbować.Polecam początkującym jak i zaawansowanym podróżnikom astralnym.

Shetani | 2013-05-22

Książek o OOBE jest na rynku polskim i zagranicznym całkiem sporo, a każda z nich zazwyczaj posiada w sobie dokładnie to samo. Znane wszystkim techniki, rady i wskazówki. A co powiecie na całkowicie nowe i innowacyjne podejście, o którym jeszcze nie słyszeliście?
Książka Graham’a Nicholls’a właśnie taka jest, a przynajmniej dla mnie. „Doświadczenia poza ciałem. Nowatorskie techniki podróży astralnych” przyciągnęły mnie samym tytułem, ponieważ uwielbiam tę tematykę i nie mogłam przejść obojętnie obok kolejnej pozycji na ten temat. Bałam się jednak, że nie dowiem się już nic nowego, że to będzie powtórka tego, co już wiem. Jakże się myliłam! Ta książka wniosła wiele nowego do mojej wiedzy i uświadomiła mi sporo ważnych rzeczy, które przydadzą się na pewno nie tylko w samych doświadczeniach poza ciałem, ale także w normalnym życiu.
Czy jest to poradnik? W pewnym stopniu tak, ale w sumie myślę, że to jedno słowo, to za mało żeby opisać tę książkę. To jest coś znacznie więcej niż zwykły...

iza122 | 2013-04-12
Przeczytana: 11 kwietnia 2013

Nie raz w radiu, telewizji słyszałam o historiach ludzi, którzy opowiadali o przeżyciach poza ciałem, o tym jak i "duch" unosił się w powietrzu. Często skutkiem opuszczenia ciało był wypadek, czy inne zdarzenie. Natomiast Graham Nichollson świadomie opuszcza swoje ciało.

W swojej książce "Doświadczenia poza ciałem" opisuje takie zdarzenia. Poza tym także wprowadza czytelnika w świat "paranormalny".

W książce objaśnia znaczenie niektórych stanów podświadomości, porusza spostrzeżenia naukowe, ale nie wszystkie zdarzenia są możliwe do zbadania przez naukowców, tak jak nie wszystkim udaje się oddzielić ciało od świadomości. Są ludzie, którzy nie wierzą w zjawiska o jakich pisze autor i zalicza do grono sceptyków. Oczywiście autor też poświęcił im swój czas i wyraził swoje zdanie na temat ich prac.

Autor w książce opisuje także techniki umożliwiające opuszczanie ciała. Czytelnikowi zainteresowanemu takimi zjawiskami i doświadczeniami oferuje test, który ma na celu wybór...

| 2013-05-06
Przeczytana: 06 maja 2013

Od wielu lat interesuję się tematyką OOBE i wszystkiego, co z tym związane. Więc kiedy wydawnictwo Studio Astropsychologii przysłało mi ową pozycję byłam w niebo wzięta. Całe to wychodzenie z ciała jest dla mnie czymś fascynującym, dlatego do książki podeszłam z entuzjazmem i poświęciłam sporo czasu na jej przeczytanie, analizę i wstępne ćwiczenia. Zamiast czytać ją dzień czy dwa całość skończyłam w jakieś dwa tygodnie. I jestem całkowicie z niej zadowolona.
Graham Nicholls jest doświadczony w dziedzinie wychodzenia z ciała, jest wręcz ekspertem w tej dziedzinie. I właśnie w oparciu o swoje doświadczenia napisał książkę o OOBE i technikach, które pomagają stan ten osiągnąć. W książce znajdziemy naukowe i sceptyczne stanowisko w sprawie OOBE(Out of Body Experience). Autor ukazuje nam też jak opracować swój indywidualny program, dzięki któremu będziemy mogli sami wyjść z ciała. Samo opracowanie profilu osobowości (potrzebnego do programu) jest przedstawione w formie testu, który...

Małgorzata Kobel | 2016-03-11