Tarot. Podstawy

Wydawnictwo: Ars Scripti 2
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
parapsychologia, tarot
Agnieszka

Po jedenastu latach od wydania swojej pierwszej książki o Tarocie, Alla Chrzanowska przedstawia nowe kompendium wiedzy o znaczeniach kart Tarota. Omawia symbolikę każdej karty Tarota w położeniu prostym i odwróconym, podaje typowe dla karty osoby i sytuacje. W książce znajdziemy poradnik jak samodzielnie rozpocząć pracę z kartami oraz kilka przydatnych rozkładów kart. Tarot. Podstawy to dobre wprowadzenie dla początkujących, ale i zaawansowane Tarocistki czy Tarociści z pewnością znajdą w niej wiele inspiracji.

Ulla | 2015-04-23
Na półkach: Posiadam

Niech Was nie zwiedzie tytuł, ta książka nie jest dla początkujących - przynajmniej ja bym jej nie poleciła osobom początkującym. To jest fantastyczna pomoc dla osób już pracujących z kartami - na zasadzie ściągawki.

Szymon | 2013-05-17
Liberi | 2016-09-18