Averil

Anioły nie muszą mieć białych skrzydeł, złotych włosów i świetlistych sukni. Anioły mogą być bardzo kolorowe. Anioły mieszkają nie tylko w niebie. Anioły żyją też na ziemi. Książka zawiera pięć uroczych opowiadań edukacyjnych, przeznaczonych dla dzieci od 3 lat. Bajki pełne są dobra, ciepła i przyjaźni. Z pewnością ułatwią rodzicom wychowanie swoich pociech. Wydanie wzbogacone jest...

Książka zawiera pięć uroczych opowiadań edukacyjnych, przeznaczonych dla dzieci od 3 lat. Bajki pełne są dobra, ciepła i przyjaźni. Z pewnością ułatwią rodzicom wychowanie swoich pociech. Wydanie wzbogacone jest oryginalnymi ilustracjami przypominającymi rysunki wykonywane przez dzieci.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://www.hatteria.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!