Dzieci z Placu Zabaw

Książka jest przypisana do serii/cyklu "bajki dla dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Drzewo Laurowe
978-83-62468-11-9
dla dzieci, bajki, opowiadania
skryba

„Dzieci z Placu Zabaw” to ciekawe historyjki o codziennych przygodach grupki dzieci spotykających się na placu zabaw. Przygody maluchów są fascynujące i ciekawe, a wiele spraw naprawdę dla nich ważnych. A że ich dziecięce pomysły nie znają granic, czasem prowadzą do niegrzecznych zachowań, a nawet niebezpiecznych sytuacji. Poprzez spotykające bohaterów różne zdarzenia, autorka mądrze i przystępnie przekazuje odwieczne i uniwersalne wartości. Bajeczka na prostych, życiowych przykładach w ciekawy dla dziecka sposób uczy dobrych i rozsądnych zachowań oraz pokazuje jakie postępowanie jest niewłaściwe, a także jak wybrnąć z trudnych sytuacji, które mogą zdarzyć się każdemu dziecku.

Sabinka | 2011-10-26
Przeczytana: 22 października 2011