Okładka książki Sekret młodości facefitness

papier
hienka7
6,6 (5 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Facefitness to skuteczna i bezbolesna metoda wygładzania zmarszczek i modelowania twarzy. Jeśli chcesz wyglądać młodo i atrakcyjnie, mam dla Ciebie gotową receptę. W książce Sekret Młodości Facefitness przedstawiam około 50 ćwiczeń, w tym autorski program Facefitness12 – obejmujący podstawowe ćwiczenia twarzy. Pokazuję łatwy, skuteczny i co najważniejsze tani sposób na wygładzanie zmarszczek. Jeś...

W książce Sekret Młodości Facefitness przedstawiam około 50 ćwiczeń, w tym autorski program Facefitness12 – obejmujący podstawowe ćwiczenia twarzy. Pokazuję łatwy, skuteczny i co najważniejsze tani sposób na wygładzanie zmarszczek. Jeśli będziesz konsekwentna i systematyczna, Twoja twarz stanie się gładsza, a Ty poczujesz się dziesięć lat młodziej.

Od kilkunastu lat sama stosuję gimnastykę twarzy i gwarantuję w 100% skuteczność oraz bezpieczeństwo tej metody wygładzania zmarszczek oraz modelowania kształtu twarzy.

źródło opisu: http://www.facefitness.pl

Opinie czytelników
hienka7 | 2013-01-19
Na półkach: 2013, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 19 stycznia 2013

Książeczka cieniutka bo ma zaledwie 91 stron, na końcu jest jeszcze kalendarz, w którym można zaznaczać dni wykonywania ćwiczeń. Zaprezentowanych jest w niej 12 ćwiczeń dla pań i 7 dla mężczyzn, które w 30 dni mają polepszyć kondycje naszej twarzy tzn. spłycić zmarszczki te, które już mamy i zapobiec powstawaniu nowych. Z pewnością ćwiczenia w niej zaprezentowane są łatwiejsze niż w innej pozycji ocenianej przeze mnie dotyczącej zmarszczek, bo polegają na robieniu min (każde ćwiczenie pokazane jest na zdjęciu). Warto spróbować i samemu przekonać się jaki będzie efekt. Ja z racji tego, ze lubię różne eksperymenty wypróbuję te ćwiczenia a jak pozbędę się zmarszczek to zmienię ocenę dotyczącą książki na arcydzieło.

Z końcem lutego zakończyłam 30 dniowy program autorski Patrycji pozbądź się zmarszczek - przyznam się że kilka dni ominęłam (tzn. nie wykonywałam ćwiczeń dzień w dzień jak było zalecane), ale dobrnęłam do końca 30 dni. Jakiś spektakularnych efektów nie widzę, ale wydaje mi się...

Monika | 2014-05-13
Przeczytana: czerwiec 2013