Okładka książki Sekret młodości facefitness

papier
hienka7
6.6 (5 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Facefitness to skuteczna i bezbolesna metoda wygładzania zmarszczek i modelowania twarzy. Jeśli chcesz wyglądać młodo i atrakcyjnie, mam dla Ciebie gotową receptę. W książce Sekret Młodości Facefitness przedstawiam około 50 ćwiczeń, w tym autorski program Facefitness12 – obejmujący podstawowe ćwiczenia twarzy. Pokazuję łatwy, skuteczny i co najważniejsze tani sposób na wygładzanie zmarszczek. Jeś...

W książce Sekret Młodości Facefitness przedstawiam około 50 ćwiczeń, w tym autorski program Facefitness12 – obejmujący podstawowe ćwiczenia twarzy. Pokazuję łatwy, skuteczny i co najważniejsze tani sposób na wygładzanie zmarszczek. Jeśli będziesz konsekwentna i systematyczna, Twoja twarz stanie się gładsza, a Ty poczujesz się dziesięć lat młodziej.

Od kilkunastu lat sama stosuję gimnastykę twarzy i gwarantuję w 100% skuteczność oraz bezpieczeństwo tej metody wygładzania zmarszczek oraz modelowania kształtu twarzy.

źródło opisu: http://www.facefitness.pl

Opinie czytelników
hienka7 | 2013-01-19
Na półkach: 2013, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 19 stycznia 2013

Książeczka cieniutka bo ma zaledwie 91 stron, na końcu jest jeszcze kalendarz, w którym można zaznaczać dni wykonywania ćwiczeń. Zaprezentowanych jest w niej 12 ćwiczeń dla pań i 7 dla mężczyzn, które w 30 dni mają polepszyć kondycje naszej twarzy tzn. spłycić zmarszczki te, które już mamy i zapobiec powstawaniu nowych. Z pewnością ćwiczenia w niej zaprezentowane są łatwiejsze niż w innej pozycji ocenianej przeze mnie dotyczącej zmarszczek, bo polegają na robieniu min (każde ćwiczenie pokazane jest na zdjęciu). Warto spróbować i samemu przekonać się jaki będzie efekt. Ja z racji tego, ze lubię różne eksperymenty wypróbuję te ćwiczenia a jak pozbędę się zmarszczek to zmienię ocenę dotyczącą książki na arcydzieło.

Z końcem lutego zakończyłam 30 dniowy program autorski Patrycji pozbądź się zmarszczek - przyznam się że kilka dni ominęłam (tzn. nie wykonywałam ćwiczeń dzień w dzień jak było zalecane), ale dobrnęłam do końca 30 dni. Jakiś spektakularnych efektów nie widzę, ale wydaje mi się...

Monika | 2014-05-13

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku