Sekret młodości facefitness

7 (6 ocen i 2 opinie)
978-83-933-8940-7
zdrowie, medycyna
hienka7

Facefitness to skuteczna i bezbolesna metoda wygładzania zmarszczek i modelowania twarzy. Jeśli chcesz wyglądać młodo i atrakcyjnie, mam dla Ciebie gotową receptę. W książce Sekret Młodości Facefitness przedstawiam około 50 ćwiczeń, w tym autorski program Facefitness12 – obejmujący podstawowe ćwiczenia twarzy. Pokazuję łatwy, skuteczny i co najważniejsze tani sposób na wygładzanie zmarszczek....

W książce Sekret Młodości Facefitness przedstawiam około 50 ćwiczeń, w tym autorski program Facefitness12 – obejmujący podstawowe ćwiczenia twarzy. Pokazuję łatwy, skuteczny i co najważniejsze tani sposób na wygładzanie zmarszczek. Jeśli będziesz konsekwentna i systematyczna, Twoja twarz stanie się gładsza, a Ty poczujesz się dziesięć lat młodziej.

Od kilkunastu lat sama stosuję gimnastykę twarzy i gwarantuję w 100% skuteczność oraz bezpieczeństwo tej metody wygładzania zmarszczek oraz modelowania kształtu twarzy.

źródło opisu: http://www.facefitness.pl

• Głuchy telefon
  • Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
  • Collide
  • Szturmując niebo
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Tabloid. Śmierć w tytule

8,1 (29 ocen i opinii)
Głuchy telefon
Arne Dahl

7,6 (5 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

0 (0 ocen i opinii)
Collide
Gail McHugh

7,51 (309 ocen i opinii)
Szturmując niebo
Felix Baumgartner , Thomas Becker

7 (6 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

Bieg po życie
Lopez Lomong

8,71 (14 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Paulla | 2015-04-29
Przeczytana: 19 lutego 2015

Bardzo fajnie napisana książka z zakresu gimnastyki twarzy ćwiczenia są opisane przejrzyście, prosto no i są zdjęcia, których zdecydowanie brakuje w innych podobnych publikacjach np pani Frayser nie ma ich zbyt wielu na rynku dlatego brawo dla autorki za wzięcie tego tematu we własne ręce ale przede wszystkim za napisaną inteligentnie, z humorem i odwaga chociażby rozdziała fellatio i cunilingus:)Bedę polecac książkę pani Patrycji i polecac taki sposób na pozbycie się zmarszczek naturalny i bezpieczny z pewnością ćwiczenia są skuteczne, wiem co praktykuję je od 2-ch miesięcy i naprawdę przynoszą efekty ale jak ze wszystkim trzeba być systematycznym!!!

hienka7 | 2013-01-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 19 stycznia 2013

Książeczka cieniutka bo ma zaledwie 91 stron, na końcu jest jeszcze kalendarz, w którym można zaznaczać dni wykonywania ćwiczeń. Zaprezentowanych jest w niej 12 ćwiczeń dla pań i 7 dla mężczyzn, które w 30 dni mają polepszyć kondycje naszej twarzy tzn. spłycić zmarszczki te, które już mamy i zapobiec powstawaniu nowych. Z pewnością ćwiczenia w niej zaprezentowane są łatwiejsze niż w innej pozycji ocenianej przeze mnie dotyczącej zmarszczek, bo polegają na robieniu min (każde ćwiczenie pokazane jest na zdjęciu). Warto spróbować i samemu przekonać się jaki będzie efekt. Ja z racji tego, ze lubię różne eksperymenty wypróbuję te ćwiczenia a jak pozbędę się zmarszczek to zmienię ocenę dotyczącą książki na arcydzieło.

Z końcem lutego zakończyłam 30 dniowy program autorski Patrycji pozbądź się zmarszczek - przyznam się że kilka dni ominęłam (tzn. nie wykonywałam ćwiczeń dzień w dzień jak było zalecane), ale dobrnęłam do końca 30 dni. Jakiś spektakularnych efektów nie widzę, ale wydaje mi...

Monika | 2014-05-13
Przeczytana: czerwiec 2013