Okładka książki Sekret młodości facefitness

papier
hienka7
6,6 (5 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Facefitness to skuteczna i bezbolesna metoda wygładzania zmarszczek i modelowania twarzy. Jeśli chcesz wyglądać młodo i atrakcyjnie, mam dla Ciebie gotową receptę. W książce Sekret Młodości Facefitness przedstawiam około 50 ćwiczeń, w tym autorski program Facefitness12 – obejmujący podstawowe ćwiczenia twarzy. Pokazuję łatwy, skuteczny i co najważniejsze tani sposób na wygładzanie zmarszczek. Jeś...

W książce Sekret Młodości Facefitness przedstawiam około 50 ćwiczeń, w tym autorski program Facefitness12 – obejmujący podstawowe ćwiczenia twarzy. Pokazuję łatwy, skuteczny i co najważniejsze tani sposób na wygładzanie zmarszczek. Jeśli będziesz konsekwentna i systematyczna, Twoja twarz stanie się gładsza, a Ty poczujesz się dziesięć lat młodziej.

Od kilkunastu lat sama stosuję gimnastykę twarzy i gwarantuję w 100% skuteczność oraz bezpieczeństwo tej metody wygładzania zmarszczek oraz modelowania kształtu twarzy.

źródło opisu: http://www.facefitness.pl

Opinie czytelników
hienka7 | 2013-01-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 19 stycznia 2013

Książeczka cieniutka bo ma zaledwie 91 stron, na końcu jest jeszcze kalendarz, w którym można zaznaczać dni wykonywania ćwiczeń. Zaprezentowanych jest w niej 12 ćwiczeń dla pań i 7 dla mężczyzn, które w 30 dni mają polepszyć kondycje naszej twarzy tzn. spłycić zmarszczki te, które już mamy i zapobiec powstawaniu nowych. Z pewnością ćwiczenia w niej zaprezentowane są łatwiejsze niż w innej pozycji ocenianej przeze mnie dotyczącej zmarszczek, bo polegają na robieniu min (każde ćwiczenie pokazane jest na zdjęciu). Warto spróbować i samemu przekonać się jaki będzie efekt. Ja z racji tego, ze lubię różne eksperymenty wypróbuję te ćwiczenia a jak pozbędę się zmarszczek to zmienię ocenę dotyczącą książki na arcydzieło.

Z końcem lutego zakończyłam 30 dniowy program autorski Patrycji pozbądź się zmarszczek - przyznam się że kilka dni ominęłam (tzn. nie wykonywałam ćwiczeń dzień w dzień jak było zalecane), ale dobrnęłam do końca 30 dni. Jakiś spektakularnych efektów nie widzę, ale wydaje mi się...

Monika | 2014-05-13

Kalendarium literackie
  • Carlo Collodi
    188. rocznica
    urodzin
    - I co dalej? - spytał Pinokio.
    - Nic - westchnął Gepetto z rezygnacją. - Jesteśmy zgubieni..
    - Zgubieni? Dlaczego zgubieni? - zaprotestował Pinokio. - Daj mi, tato, rękę i uważaj, żebyś się nie poślizgnął.
    - Dokąd mnie teraz prowadzisz?
    - Spróbujemy raz jeszcze. Chodź i nic się nie bój.
  • Dale Carnegie
    126. rocznica
  • Michele Fitoussi
    60. rocznica
    urodzin
    Nienawiść zżera, paraliżuje i przeszkadza żyć
  • Frances Hodgson Burnett
    165. rocznica
    urodzin
    To takie smutne, gdy książka się kończy
  • Laurence Sterne
    301. rocznica
    urodzin
    Miłość jest niczym bez sentymentu. A sentyment jest jeszcze mniej wart bez miłości.
  • Bartosz Łapiński
    40. rocznica
    urodzin
    ... słowo "kurwa" jest w naszym kraju rodzajem mantry. Indyjscy mnisi całymi dniami powtarzają różne mantry, na przykład OMM... OMM... albo TAU... TAU... czy coś w tym rodzaju. Natomiast u nas prawie cały naród nieświadomie stosuje jako mantrę wyżej wspomniane słowo. Jego układ liter, a zwłaszcza mo... pokaż więcej
  • Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
    123. rocznica
    urodzin
    Nie widziałam Cię już od miesiąca.
    I nic. Jestem może bledsza,
    trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca.
    Lecz widać można żyć bez powietrza.
  • Arundhati Roy
    53. rocznica
    urodzin
    Kiedy kogoś zranisz, zaczyna cię mniej kochać. Taki skutek mają nieostrożne słowa. Ludzie zaczynają cię mniej kochać.
  • Karol Bunsch
    27. rocznica
    śmierci
    Ja walczę z takim bogiem, którego względy kupić, a usługi wynająć można!
  • Ferdynand Goetel
    54. rocznica
    śmierci
    ...górale, ludność podtatrzańska. Ci, są takim samym fenomenem etnicznym, jak Tatry przyrodzonym. Nieodgadłe zmieszanie typów etnicznych, jakie się tu kiedyś dokonało, wyodrębniło ich nie tylko z reszty polskiego ludu, ale chyba i z ludów Europy. Wywodzono rodowód ich od Rzymian, nordyków, czerwonos... pokaż więcej
  • Arthur Hailey
    10. rocznica