Candida, kandydoza
zdrowie, medycyna
Figunia33

Czy czujesz, że coś rujnuje twoje zdrowie a nie jesteś w stanie tego zdiagnozować? Czy mówiono ci, że twoje problemy zdrowotne są wytworem wyobraźni? Czy cierpisz z powodu niskiej energii, depresji, kłopotów z trawieniem, nadmiernego podrażnienia skóry? Jeśli tak, może to być przewlekła drożdżyca lub grzybica, inaczej kandydoza. Nie ignoruj objawów! Kandydoza może prowadzić do zwiększenia...

Nie ignoruj objawów! Kandydoza może prowadzić do zwiększenia ryzyka zachorowań na takie choroby jak: astma oskrzelowa, nowotwory, jaskra, łuszczyca czy cukrzyca.
Książka, którą oddajemy w Twoje ręce pomoże ci oczyścić organizm z grzybicy. To wartościowy przewodnik, w którym opisany został kliniczny obraz tej choroby, czynniki sprzyjające jej rozwojowi a przede wszystkim metody leczenia. Nie daj się zjeść grzybom Candida to także propozycja zmiany diety i nawyków żywieniowych, zalecanych nie tylko ludziom chorym, ale także zdrowym.

źródło opisu: IPS, 2011

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Agniecha | 2011-12-23
Przeczytana: 22 grudnia 2011

Masz łupież, problemy z nerkami, bądź biegunkę? Uważaj! To mogą być objawy zagnieżdżenia się w Tobie bezwzględnej siły grzybów Candida. W swojej publikacji medycznej o tytule „Nie daj się zjeść grzybom Candida”, Andrzej Janus- absolwent Wojskowej Akademii Medycznej i pediatra, ostrzega przed tym rodzajem grzybów, które nieleczone doprowadzić mogą nas do śmierci. Książka wydana została przez Wydawnictwo IPS.

Wiele naszych dolegliwości notorycznie nas męczą. Nie pomagają żadne leki, a lekarze pozostają bezradni wciąż faszerując nas kolejnymi. Problem może polegać na czym innym. Mogły pojawić się w nas grzyby Candida, które nieustępliwie wyniszczają nasz organizm. Co jest tego przyczyną? Jak sobie z tym radzić? Na te i wiele innych pytań odpowiada Andrzej Janus w swojej pracy.

Czytając tę lekturę trudno nie oprzeć się wrażeniu, że grzyby Candida czyhają na nas na każdym kroku i choć swój początek mają w układzie pokarmowym mogą zainfekować cały nasz organizm, powolnie go...

Figunia33 | 2014-08-27
Przeczytana: 30 lipca 2014

Rewelacyjna książka doktora Janusa w przystępny i prosty sposób otwiera nam oczy na zjawisko lekceważone przez większość konwencjonalnych lekarzy. Leczeni antybiotykami z powodu infekcji poszczególnych narządów i układów nie zauważamy, że wszystkie te schorzenia mogą mieć jedno źródło: ogólnoustrojową grzybicę drożdżakiem Candida. Tymczasem nasza odporność spada i w efekcie chorujemy jeszcze bardziej i jeszcze częściej.
Sięgnęłam po książkę z dystansem, choć miałam ją na półce od dawna. Połknęłam niczym kryminał, z wypiekami na twarzy i przystąpiłam do mojego prywatnego programu „Nie dam się zjeść grzybom Candida”. O tym, czy rzecz nas dotyczy czy nie, można przekonać się, wykonując testy, które proponuje dr Janus. Ja nie mam żadnych wątpliwości. Nikt mnie nigdy w życiu lepiej nie zdiagnozował. Kupiłam preparaty ziołowe, potrzebne w kuracji przeciwpasożytniczej i przeciwgrzybicznej, odstawiłam całkowicie cukier, nawet owoce, białą mąkę, alkohol i krowi nabiał.
W ciągu niespełna 1...

Stary_Wilk | 2016-09-11
Przeczytana: 11 września 2016

Dowiedziałem się z tej książki kilku ważnych rzeczy. Przede wszystkim spożywamy zbyt dużo cukrów rafinowanych wysoko przetworzonych. Cukier biały czy brązowy, nie ma to znaczenia, jest tak samo szkodliwy. Nieświadomość nasza skutkuje tym, że jemy w nieodpowiedni sposób, tym samym dajemy pożywkę drożdżakom i grzybom. One zaś rozrastają się w naszym organizmie i biorą górę nad prawidłowym jego funkcjonowaniem. Polecam wszystkim tę książkę, ceniącym swoje zdrowie bardziej niż cokolwiek i nie zamierzają oddawać go w ręce niewyuczonych lekarzy, którzy nie do końca przykładają wagę, aby nas naprawdę wyleczyć. W książce są testy na obecność grzybów, pasożytów, diety antygrzybiczne itp. Życzę wszystkim szybkiego uporania się z nadmiarem cukru w codziennej diecie i dużo zdrowia.

Edyta | 2017-09-10

Książka mądra i bardzo potrzebna, otworzyła mi oczy na to, co jem i co piję.

LaLoba | 2017-10-22
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2017
Przeczytana: 22 października 2017

porządna dawka rzetelnych informacji!

Yoasiczka | 2018-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2018

Polecam. Książka warta przeczytania.

ginewra | 2016-04-03
Na półkach: Przeczytane, żywienie
Przeczytana: 16 lipca 2016

polecam! i już

Gosia | 2017-11-30
Na półkach: 2017, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 30 listopada 2017

Przeczytana wersja rozszerzona. Nowe wydanie.

Elizabeth | 2018-07-07
Na półkach: Medycyna, Przeczytane