Anegdoty i mądrości żydowskie

9788362792085
Żydzi, Izrael, judaizm
satyra
livrer

Humor żydowski ponadczasowy, mądry i ze świetną puentą. Kalejdoskop barwnych postaci: krawcy, mędrcy, artyści, poeci, nobliści, dyrektorzy, małżeństwa, kupcy, szewcy, żebracy, rabini, chasydzi, nauczyciele, lekarze, dentyści, adwokaci, furmani, biedacy, żony, kantorzy i inne barwne postacie Żydów. Filozoficzne podejście do ziemskich spraw, a z drugiej strony praktyczne spojrzenie na życie....

Filozoficzne podejście do ziemskich spraw, a z drugiej strony praktyczne spojrzenie na życie. Humor żydowski, który pozwala na zetknięcie się z wielowiekową kulturą.

źródło opisu: Twoje Wydawnictwo, 2011

źródło okładki: http://www.twojewydawnictwo.pl/