Najpiękniejsze sms

Wydawnictwo: Ad Oculos
Inne

Oryginalny wierszyk, błyskotliwa myśl czy trafiony żarcik mogą sprawić, że zostaniesz duszą towarzystwa! Pomysłów Ci nie zabraknie, na stronach tej niewielkiej książeczki znajdziesz ich ponad 600! Sms-y na każdą okazję - imieniny, wesele, zwariowaną imprezę i rodzinne przyjęcie. Eleganckie i dowcipne, wytworne i romantyczne, dla najlepszego kumpla, dziewczyny, którą chciałbyś zauroczyć albo chłopca, którego pragniesz zaintrygować. Słowem prawdziwa skarbnica różnorodnych sms-ów, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i bliskich.

źródło opisu: Ad Oculos, 2012

źródło okładki: Ad Oculos, 2012