Wykłady ostatnie

Tłumaczenie: Aleksander Gomola
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Final Lectures
83-7120-749-2

Wykłady ostatnie to podstawowa lektura dla tych wszystkich, którzy znają klasyczne teksty Horney. Zamieszczono tu wykłady na temat techniki psychoanalitycznej, które wygłosiła w ostatnim roku życia. Po latach zostały one spisane z taśmy magnetofonowej i opracowane przez Douglasa H. Ingrama. Z przygotowanego cyklu Horney zdążyła wygłosić zaledwie pięć wykładów. Poświęciła je głównie...

Z przygotowanego cyklu Horney zdążyła wygłosić zaledwie pięć wykładów. Poświęciła je głównie poszukiwaniu sposobów uskutecznienia procesów terapii, tak by psychoanalityk szybciej docierał do sedna problemu i mógł lepiej pomóc pacjentowi.

źródło opisu: Dom Wydawniczy REBIS, 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie