Nowe drogi w psychoanalizie

Karen Horney Wydawnictwo: Vis-á-Vis/Etiuda Seria: Biblioteka Klasyków Psychologii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
New Ways In Psychoanalysis
2018-10-12
1987-01-01
Krzysztof Mudyń
Vis-á-Vis/Etiuda
psychoanaliza
New Ways In Psychoanalysis
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2018-10-12
Krzysztof Mudyń
Biblioteka Klasyków Psychologii
psychoanaliza

Konstruktywna krytyka freudowskiego sekciarstwa, godna szacunku o tyle, że pewnie nie jest łatwo rozliczyć się z ojcem założycielem. Nadto wspaniały, uniwersalny wykład na temat tolerancji. Przydatny szczególnie w dziś, kiedy tolerancja by tak rzec nieco zmutowała.

Karen Horney nadała Freudowi sens:)

• Psychoanaliza
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Nowe drogi w psychoanalizie